Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RB951 nastavení APN LTE T-mobile

Návody a problémy s konfigurací.
vojcekp
Příspěvky: 19
Registrován: 6 years ago

RB951 nastavení APN LTE T-mobile

Příspěvekod vojcekp » 6 years ago

Zdravím,

Měl bych otázku. Mám internet od T-mobilu LTE 20/5 a zařízení od nich (Outdoor LTE modem Huawei B2338-168). Mám ho cca rok a poslední dobou se mi stává že musím 2x denně restartovat modem protože prostě ztratí spojení s LTE vysílačem (BTS mám cca 500 metrů od domu s přímou viditelností, signál je maximální jaký jde). blikají kontrolky vyhledávání sítě .. po restartu ok... technická podpora mlčí... modem je prý ok... a BTS taky... jinak ten jejich firmware je stejně dost neodladěný takže bych to připisoval jemu...

Teď moje otázka dá se nějak udělat že bych vyhodil ten jejich modem co mám v doma s tím že ta jejich anténa by na střeše zůstala a řídil by to mikrotik dejme tomu RB951Ui-2HnD? Našel jsem že by to jít mělo a že se to nastavuje v /interface LTE... Můžete poradit?

Pokud by to nešlo tak je ještě možnost vyházet vše a koupit přímo wAP LTE kit a mělo by to jet určitě že?
0 x

Kalda
Příspěvky: 67
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Kalda » 6 years ago

Neřeš problémy za T-mobile. Pohroz jim výpovědí. Pošli "regulerní" reklamaci.
1 x