Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

graphing

Návody a problémy s konfigurací.
belmorfeus
Příspěvky: 232
Registrován: 17 years ago

graphing

Příspěvekod belmorfeus » 17 years ago

lidi prosim zapnul jsem si grafovani Q a interfacu, je nejakej zpusob jak to dat pod heslo aby kazdej kdo zna IP nemohl na toto kouknout ? nechci to blokovat podle IP protoze kazdou chvili na to pristupuju z jine IP
0 x

belmorfeus
Příspěvky: 232
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod belmorfeus » 17 years ago

tak poradi mi nekdo prosim ? nerad bych to blokoval, radsi bych si udelal pristup chraneny heslem
0 x

czatlantis
Příspěvky: 316
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod czatlantis » 17 years ago

to ti bue tolik vadit kdyz se ti nekdo koukne na to kolik prenasis dat? :-D myslim ze to nejde....jediny co jde je ten webserver hodit na jinej port(misto 80ky tam dat treba 85ku) takze ikdyz bude dotycny znat IP tak pochybuju ze bude zkouset 65000portu aby se kouknul kolik prenasis dat ;-)
0 x

belmorfeus
Příspěvky: 232
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod belmorfeus » 17 years ago

jde o to ze jsem si dal vytvareni grafu i jednotlivych zakazniku a nechci aby se na to kazdej koukal
0 x

czatlantis
Příspěvky: 316
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod czatlantis » 17 years ago

no tak to si hod na jinej port, jiny reseni asi neexistuje, popr tam pristup povolit jen z urcitych IP ze kterych se prihlasujes nebo jeste 1 reseni- prehlasit se na ten router pres VPN
0 x