❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Aktivace OEM LICENCE

Návody a problémy s konfigurací.
Vlada
Příspěvky: 17
Registrován: 20 years ago

Aktivace OEM LICENCE

Příspěvekod Vlada » 20 years ago

Ahoj mam problem zakoupil jsem si OEM licenci mikrotik OEM-ID nainstaloval jsem mikortik a ziskal SOFT-ID, pak jsem si vytvořil učet na mikrotik.com ale nevim jak si ji zaktivovat muzete nekdo prosim poradit diky.
0 x

riddick
Příspěvky: 107
Registrován: 20 years ago

Příspěvekod riddick » 20 years ago

máš to popsáno na I4. Zašleš jim soft id a vygenerované číslo MK do I4ky. Oni to tam zpracují a výsledný klíč najdeš po přihlášení na MK anglických stránkách
0 x