Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

nefunkcni seznam.cz

Návody a problémy s konfigurací.
m_dufek
Příspěvky: 27
Registrován: 15 years ago

nefunkcni seznam.cz

Příspěvekod m_dufek » 11 years ago

Ahoj - pripadam si jako uplnej blbec... vcera vse OK a dneska mi volali ze site, ze jim nebezi seznam...
Tak jsem se pripojil, na RB zasah zadnej, nikdo do nej nesahal, ale kdyz se pokusim z klientskyho pc dostat na www.seznam.cz, seznam.cz tak to stranku nenajde. Pingy i traceroute bezi v pohode. Ostatni stranky taky. Poč je čistej a nedela to jen jeden a vsechny...

natka bezi, dns taky, routy, gw, masky vsechno ok - bezelo to bez zasahu 2 mesice...
netusite nekdo co bych mel hledat?
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

hergot chvili hledat by neuskodilo cece... https://ispforum.cz/viewtopic.php?f=4&t=11503

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

m_dufek
Příspěvky: 27
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod m_dufek » 11 years ago

dikes chlape - od rana skolim a do toho mraky telefonu ze tohle a tamto nejde... takze na to abych kouknul na net, ze nekdo drazdi servery mi nenapadlo, cteni novin beru jako zabavu - tak je to az na poslednim miste... :roll:
0 x

lyra
Příspěvky: 569
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lyra » 11 years ago

Lidi jsu nestastny nejde jim internet , proste bez seznamu se nedokazou dostat na internet :-(

Že o tom slyšeli ve zpravach je přitom nenapadlo nějaka souvislost.

http://www.wiracom.cz
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 11 years ago

pro spoustu lidi je internet asi tak IE a seznam.cz a nic jineho neznaji
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Stanislav Hrncir
Příspěvky: 575
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Stanislav Hrncir » 11 years ago

reset píše:pro spoustu lidi je internet asi tak IE a seznam.cz a nic jineho neznaji

Doslova a dopismene..
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

ni mi nemluvte...rikam nekomu : otevri si adresu seznam.cz a ten pitomec pusti explorer,v nem google a do pole hledani blbec napise seznam.cz

zabijel bych za takovou degeneraci...nekterym lidem asi nikdy nikdo nerekl, ze pole - chlivecek adresa taky existuje hergot...

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Hatatitla
Příspěvky: 481
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Hatatitla » 11 years ago

pcwifi píše:ni mi nemluvte...rikam nekomu : otevri si adresu seznam.cz a ten pitomec pusti explorer,v nem google a do pole hledani blbec napise seznam.cz

zabijel bych za takovou degeneraci...nekterym lidem asi nikdy nikdo nerekl, ze pole - chlivecek adresa taky existuje hergot...

PW


Toto sa mi stáva pravidelne pri 9 z 10 mnotáži. Poviem klientovi nech si to odskúša že to ide . Otvorí browser a do googla už tukajú www.faceboo...
0 x

m_dufek
Příspěvky: 27
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod m_dufek » 11 years ago

jj presne tak - a nejhumornejsi bylo kdyz se se mnou jisty "ja sem pan jednatel a majitel" hadal, ze bezpecnejsi je, kdyz v seznamu do vyhledavani napise www.mojebanka.cz a pak si kliknul na prvni odkaz nez napsat rovnou www.mojebanka.cz do adresy... to by mi praska zilka v hlave...
0 x