Zdrawím,
prosím o radu, nevím jak nakonfigurovat MT, který bere konektivitu do inetu z proxy serveru, který ma adresu 10.224.144.114 a port 3128.. Potřebuji aby ten MT dělal NAT na adresu 10.224.145.xx... V zásadě mám problém a to, jak přinutit MT aby bral konektivitu z proxy??? Nevíte někdo jak na to?? Díky mocX za všechny Vaše odpovědi!!
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Mikrotik za proxy
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele: