Zdravím,
mám další dotázek...
Jakým způsobem na MK vytvořit něco jako "virtaul server" co se vyskuje u standartních HW routerů?
Na HW routeru jsem nastavil port a Ip adresu vnitřní sítě a zvenku mi to směrovalo na IP kterou jsem tam nastavil.
Potřebuji aby se "zvenku" po zadání domény nebo VIP nezobrazila stránka MK, ale bylo to přesměrované na server ve vnitřní síti.
Děkuji
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Virtual server
-
roman.smoker
- Příspěvky: 50
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Virtual server
0 x
-
Jan Kořistka
- Příspěvky: 26
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Opava
- Kontaktovat uživatele:
-
roman.smoker
- Příspěvky: 50
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Jan Kořistka píše:http://forum.promedia.cz/routeros.cz/viewtopic.php?t=206
Děkuji, ale to mě nějak nefunguje
0 x
-
Zdeněk.hb
- Příspěvky: 157
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Kontaktovat uživatele:
roman.smoker píše:Jan Kořistka píše:http://forum.promedia.cz/routeros.cz/viewtopic.php?t=206
Děkuji, ale to mě nějak nefunguje
Doporučil bych ti aby jsis změnil výhozí port webu MK.
Je to v /ip services
0 x