Mam problem nemuzu podle dostupnych navodu nastavit ma mt 2.9.29 P2p omezeni jako celkove pravidlo.
Muze mi prosim nekdo tady pomoct krok za krokem?
pouzil jsem i navod routeros_problematika_vymennych_siti.pdf ale tam je to ukazany nejak divne a nejde mi to nastavit.
Prosiim muze mi nekdo pomoci ?
Dekuju
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Ja vim asi jsem natvrdlej omezeni P2P
-
FAny1000
- Příspěvky: 126
- Registrován: 20 years ago
- Bydliště: nymburk
- Kontaktovat uživatele:
-
Fíkus
- Příspěvky: 76
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Ahoj,
exportuj si tam toto a v SQ úplně nahoru. Je to jednoduché.
exportuj si tam toto a v SQ úplně nahoru. Je to jednoduché.
Kód: Vybrat vše
name="P2P" target-addresses=192.168.0.0/16 dst-address=0.0.0.0/0
interface=all parent=none direction=both priority=2
queue=default-small/default-small limit-at=0/0
max-limit=1000000/1000000 total-queue=default-small p2p=all-p2p
0 x
- sub_zero
- Příspěvky: 1741
- Registrován: 20 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
-
riddick
- Příspěvky: 107
- Registrován: 20 years ago
tak proč tam nastavuje na p2p prioritu 2? já tam dávám všude 8 a je to. Navíc to blokoju i na úrovní portů,protože MK nepozná všechny p2p sítě korektně.teda u mě to dělá tak, že některé klienty si veselé pouští jako web, tak jsem si obhlédnul porty a dávám tomu počet spojení a rychlost. No a z původních rychlostí ping které dosahovali 400a více ms i na pár set metrů jsou pingy na krásných 1-3ms.
0 x