Jak v DHCP přiřadim IP k MAC?
Vyplním IP a MAC a musím zaškrtnou "Use Src. MAC Address", nebo nemusím?
Když to zaškrtnu, tak mi to nepřidělí IP.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Přidělení IP k MAC
-
riddick
- Příspěvky: 107
- Registrován: 20 years ago
-
Besito
- Příspěvky: 595
- Registrován: 20 years ago
riddick píše:tady určitě najdeš odpověd viewtopic.php?t=211&highlight=mac
Na tuto diskuzi jsem koukal nedávno, ale zdaleka tam nebylo co teï
Díky
0 x