❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Protect router
-
spycat
- Příspěvky: 10
- Registrován: 20 years ago
Protect router
Zdravim, kdyz jsem si otevrel webove rozhrani mikrotiku 2.9 a pak klikl na Firewall a nasledne na protect customers a protect router, tak potom jiz nebylo mozne otevrit webove rozhrani ani winbox ani cokoli dalsiho, existuje nejaky zpusob jak se pripojit na administraci mikrotiku ? Napada mne asi nejaky otevreny specialni port...?
0 x
-
raven-il
- Příspěvky: 1097
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
spycat píše:Zdravim, kdyz jsem si otevrel webove rozhrani mikrotiku 2.9 a pak klikl na Firewall a nasledne na protect customers a protect router, tak potom jiz nebylo mozne otevrit webove rozhrani ani winbox ani cokoli dalsiho, existuje nejaky zpusob jak se pripojit na administraci mikrotiku ? Napada mne asi nejaky otevreny specialni port...?
Zkus reset, ci seriovy kabel.
0 x