❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Protect router

Návody a problémy s konfigurací.
spycat
Příspěvky: 10
Registrován: 20 years ago

Protect router

Příspěvekod spycat » 20 years ago

Zdravim, kdyz jsem si otevrel webove rozhrani mikrotiku 2.9 a pak klikl na Firewall a nasledne na protect customers a protect router, tak potom jiz nebylo mozne otevrit webove rozhrani ani winbox ani cokoli dalsiho, existuje nejaky zpusob jak se pripojit na administraci mikrotiku ? Napada mne asi nejaky otevreny specialni port...?
0 x

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 20 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 20 years ago

spycat píše:Zdravim, kdyz jsem si otevrel webove rozhrani mikrotiku 2.9 a pak klikl na Firewall a nasledne na protect customers a protect router, tak potom jiz nebylo mozne otevrit webove rozhrani ani winbox ani cokoli dalsiho, existuje nejaky zpusob jak se pripojit na administraci mikrotiku ? Napada mne asi nejaky otevreny specialni port...?


Zkus reset, ci seriovy kabel.
0 x