❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Jak jednoduše číst netflow z MIkrotiku?
-
hol
- Příspěvky: 883
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
Jak jednoduše číst netflow z MIkrotiku?
Existuje nějaké easy řešení pro otevření a čtení záznamu netflow z MK? Ideálně nějaká aplikace pod win nebo nástoj na webu? Pokud ne, tak co na to používáte? dekuji
0 x
-
jany
- Příspěvky: 319
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
hodne hodne hodne davno som mal na linuxe nainstalovany flowtools a ono to aj trocha islo. Avsak to sa nejadnalo o otvorenie a citanie zaznamov, ale odosielanie na server cez snmp. Mozno, ze nejaky navod este mam, pozriem do svojej wiki.
0 x
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
- ByZaK
- Příspěvky: 178
- Registrován: 20 years ago