Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UBNT AF24 Verze Firmvare

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
ef
Příspěvky: 615
Registrován: 18 years ago

UBNT AF24 Verze Firmvare

Příspěvekod ef » 5 years ago

Ahoj, potřebuji poradit než udělám hloupost.
Mám jeden spoj AirFiber 24, je to ta první verze. Do teď tam byl FW verze 1.5. Mrknu na stránky a poslední je AF24/AF24HD 4.0.3. Pokud ale kliknu na zkontrolovat aktualizace, napsalo mi to že poslední dostupná je 2.2. Pro jistotu jsem tam nahrál tu 2.2 a očekával že pak to řekne že je dostupná vyšší verze. Bohužel to po aktualizaci na 2.2 píše že mám poslední možnou dostupnou verzi FW.
Proto se chci zeptat zkušenějších. Můžu tam nahrát tu 4.0.3, nebo doopravdy to končí na 2.2.

Děkuji za radu.
0 x

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 5 years ago

Ahoj,

možná bych šel raději postupněji, ale i ty první HW provozujeme s posledními v FW zcela bezproblémově.

R
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

Taktiez by som doporucoval ist postupne. Tie prve fw neboli moc dobre, nove fw opravili vela veci.
0 x

ef
Příspěvky: 615
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ef » 5 years ago

Takže jsem šel následovně:
Původní FW 1.5
pak následovaly: 2.2, 3.2 a nakonec 4.0.3
Vše bylo v pořádku, vše šlape. Ale u 3.2 mi to stále psalo že mám aktuální verzi FW. U 4.0.3 už to neověřím.
Díky za info.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 years ago

ef píše:Takže jsem šel následovně:
Původní FW 1.5
pak následovaly: 2.2, 3.2 a nakonec 4.0.3
Vše bylo v pořádku, vše šlape. Ale u 3.2 mi to stále psalo že mám aktuální verzi FW. U 4.0.3 už to neověřím.
Díky za info.

4.0.3 je konecna, teda zatim.
0 x