Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

5.6.5

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

5.6.5

Příspěvekod svestka » 7 years ago

ti byli rychlí, tak uvidíme :)

Version 5.6.5-Service release (May 16, 2016)
------------------------------------------------

New:
- New: Disable custom scripts usage

Fixes:
- Fix: Security updates (malware scripts check and removal)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

knedlik
Příspěvky: 200
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod knedlik » 7 years ago

Jak to vypadá s tím odpojováním díky DFS??
Myslím tím, to, že po restartu (někdy i v průběhu dne) se AP na nějakou dobu odmlčí (i pul hodiny) a skenuje, zda není v okolí RADAR.

Dělá to i v této verzi a nebo je to už opravené?
0 x

jardo
Příspěvky: 34
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod jardo » 7 years ago

Vcera som to nahodil na jedno AP, je tam cca 20 klientov, uvidime ako budu volat :D, bezi to na Rockete M5 XM 5.6.5
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Můžete mi někdo vysvětlit, proč po aktualizaci na 5.6.5 na vysilacích nemůžu změnit frekvenci vysílání?.. Jednotky nejsou nakažený, do vnitřní sítě se nám to nedostalo ale pro jistotu se všechno updatnulo na 5.6.5 a zkoušel jsem to na 2 vysílačích. Prostě je tam 5500 s DFS, změním frekvenci trvá to snad 3 minuty než naběhne Rocketa zpět a frekvence je furt stejná.. to je mi zase pěkněj update.. hlavně že nás nutí updatovat na nejnovější firmwary, který jsou stejně k hovnu..

Jo pardon: po 5 minutách běhu Rockety se změnila frekvence na 5600 což jsem chtěl :D a DFS wait...

EDIT2 : po dalších 5 minutách DFS Wait přehozeno na 5700 jsem zvědav co to bude dělat teď..
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

Striker píše:Můžete mi někdo vysvětlit, proč po aktualizaci na 5.6.5 na vysilacích nemůžu změnit frekvenci vysílání?.. Jednotky nejsou nakažený, do vnitřní sítě se nám to nedostalo ale pro jistotu se všechno updatnulo na 5.6.5 a zkoušel jsem to na 2 vysílačích. Prostě je tam 5500 s DFS, změním frekvenci trvá to snad 3 minuty než naběhne Rocketa zpět a frekvence je furt stejná.. to je mi zase pěkněj update.. hlavně že nás nutí updatovat na nejnovější firmwary, který jsou stejně k hovnu..

Jo pardon: po 5 minutách běhu Rockety se změnila frekvence na 5600 což jsem chtěl :D a DFS wait...

EDIT2 : po dalších 5 minutách DFS Wait přehozeno na 5700 jsem zvědav co to bude dělat teď..


Nevím co s tím všichni děláte. Rocketů tu mám desítky, všechny už na 5.6.5, vše funguje jak má, změna frekvence bez problému.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

knedlik
Příspěvky: 200
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod knedlik » 7 years ago

A máš nastavenu country na CZ a nebo to používáš jako někteří na aruba?
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 7 years ago

já to používám na CZ a nemám s tím problém a rušení si myslím že tu mám dost velký
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Jo používáme CZ. Kanál 5700 přeskočil bez problémů. Nakonec jsem to stejně vrátil na 5500 ale moc se mi ten styl nelíbí :/
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 7 years ago

Stale lepsie ako PowerBeam ISO AC, nahodil som to na volnu frekvenciu 5600 (v dedine) DFS = 10minut....Po 10minutach sa to spojilo...skusim teda este inu frekvenciu....dal som inu (tusim 5640) = zase DFS wait 10min. Uzasne...frekvencia k hovnu na opacnej strany, vracam spat na 5600= DFS wait 10minut. Na to aby som 3x volaco zmenil cakam 30minut aby to slo :lol:
0 x

JirkaK
Příspěvky: 90
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod JirkaK » 7 years ago

A pouzivas to i na AP, nebo pouze na klienty?
Pokud i na AP, tak nam prozrad jak zajistujes to, aby ti DFSko po zapnuti ci zmene freq 10minut neskenovalo okoli a v pripade chybne detekce radar pulsu se to cele neopakovalo?
Upravujes nejak nastaveni Atheros driveru? Nebo.....

Peyrak píše:já to používám na CZ a nemám s tím problém a rušení si myslím že tu mám dost velký
0 x

jopo
Příspěvky: 280
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod jopo » 7 years ago

Gemb píše:Stale lepsie ako PowerBeam ISO AC, nahodil som to na volnu frekvenciu 5600 (v dedine) DFS = 10minut....Po 10minutach sa to spojilo...skusim teda este inu frekvenciu....dal som inu (tusim 5640) = zase DFS wait 10min. Uzasne...frekvencia k hovnu na opacnej strany, vracam spat na 5600= DFS wait 10minut. Na to aby som 3x volaco zmenil cakam 30minut aby to slo :lol:

Si precitaj, na ktorych frekvenciach skenuje 10 minut a na ktorych minutu. Si sa trafil akurat do tych radarovych DFS, to je od 5600 do 5650. Na nizsich a vyssich to skenuje len minutu.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

On neví, kde máme radary ... scanuje všude stejně a čeká.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

jopo
Příspěvky: 280
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod jopo » 7 years ago

0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 7 years ago

Samozrejme viem ktore frekvencie pouziva radar, avsak so starou M5kou nebol problem, DFS skenovalo velmi kratko. Po upgrade fw na najnovsi (5.6.4 alebo 5.6.5) to stale neskenuje tak dlho ako powerbeam iso AC :( O kus dalej (3km) som zase kedysi riesil rusenie sektoru (airmax 90 st + rocket m5) a po preladeni na 5620 ma presla trpezlivost...ani po 10 minutach to nebolo schopne vysielat a to bolo este so starym FW.
U mna to ma taky zaver, ze v kazdej lokalite to skenuje inak :)
0 x

nechtej
Příspěvky: 129
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod nechtej » 7 years ago

U nás to na 5600 vůbec nejede. A to jsem čekal několik hodin...
0 x