Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

v7.2

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
miko
Příspěvky: 94
Registrován: 9 years ago

v7.2

Příspěvekod miko » 8 years ago

0 x

p79wifi
Příspěvky: 45
Registrován: 12 years ago
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod p79wifi » 8 years ago

jo jo, funguje na AC rocket lite OK
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 8 years ago

Mám nasazené na 2ks Rocket AC Lite, a na obou mi nějak vytuhlo web rozhraní. Na jedno se dalo zalogovat ale pak už jen bílá obrazovka, a druhý po zalogování se vypsal na bílé obrazovce tunu jakoby z nastavení, a konec. Komunikace přes oba normálně procházela, ale po restartu přes web jeden z nich nenajel. Bylo potřeba ho vypnout/zapnout. Reastart druhého zatím nechávám na Indy :)
0 x

tomasegert
Příspěvky: 78
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod tomasegert » 7 years ago

Mám nasazený spoj s powerbeam. Na této verzi se mi spoj během 2 měsíců 2x zasekl, jednou na ap po vypnutí a zapnutí zůstalo zakázané rádio, bylo potřeba změnit kanál, aby to začalo vysílat, a dnes mi vytuhl klient. Jak wifi, tak eth. Byl potřeba odpojit od elektřiny.
Nebude mi lépe chodit beta verze? Protože mi ta 7.2 příjde jako dost neodladěná beta.
Děkuji za každou konstruktivní připomínku.
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 7 years ago

Zkusil jsem 7.2.2, tak uvidíme, teď mě vytuhl už clkem třetí na 7.2. Jinak u 7.1.4 jsem se zatím s žádným výtuhem nesetkal, pokud to bude blbnout, asi půjdu na tuto nižší.
0 x

miko
Příspěvky: 94
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod miko » 7 years ago

Mne na PtP netuhlo nic, ani 7.1.4, ani 7.2 , a ani teraz na 7.2.2 nic take nepozorujem. 5x PtP PowerBeam ISO.
0 x