Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AP nevysílá na určené freq

Návody a problémy s konfigurací.
Uživatelský avatar
Selič
Příspěvky: 818
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: AP nevysílá na určené freq

Příspěvekod Selič » 4 years ago

S tvým názorem plně souhlasím. Lidé, čtěte ...


A taky changelogy...

An independent processor on thePCBA powers a second, dedicated radio, which persistently analyzes the full 5 GHz spectrum and every received symbol to provide you with the most advanced RF analytics in the industry.


Akorát pořadně doprogramovaný je to až v posledním firmwaru :) Jiní výrobci už to nějaký pátek implementované mají, takže je od koho opisovat a výpadek je jen 1min po prvním zapnutí zařízení, takže to řeší UPSka...
0 x
"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

Hezké. To jsem nezahlédl. Teď jen prosím ještě kterých zařízení se to týká? Koukal jsem do aktuálního changelogu a tam se heslo "pcba" nevyskytovalo. Pouze instant frequently change.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

Jó tak proto jsem tušil že jsem to někde viděl. Jen tyhle mrchy skoro nemám nikde. Tím to bude, čtu špatný changelogy - hlavně pro WA/XW.
0 x