Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Ubiquiti AP-AC-LR zvuk při přenosu dat

Návody a problémy s konfigurací.
tom-r
Příspěvky: 2
Registrován: 4 years ago

Ubiquiti AP-AC-LR zvuk při přenosu dat

Příspěvekod tom-r » 4 years ago

Zdravím,
nesetkal se tady někdo s tím, že APčka vydávají zvuk při přenosu dat?
našel jsem x dotazů na různých zahraničních forech, ale žádné řešení...
Jde o 5ks APček v jednom objektu, dělají to všechny.
Napájené jsou přes POE switch - Cisco SG 200-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Switch
Napadá mě, že to může dělat switch, ale nezdá se mi to moc, protože to řeší hodně lidí.
Posílám odkaz na nějaké youtube video kde to někdo nahrál:
https://www.youtube.com/watch?v=9XmFpKXfgAk

Můžete poradit?
Děkuji.
0 x

sacnok
Příspěvky: 345
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod sacnok » 4 years ago

Nám to dělalo taky u několika zařízení, dali jsme je do Discompu na reklamaci, dali nám nové, ty už nepískaly.

Řešili jsme hotel, je tam 8ks AP AC LR a z nich pískaly 4, jedno méně 3 více a ty jsme poslali na reklamaci.

Hele nemáš je taky z Discompu, třeba jsou to ty naše špatné... :joy:
0 x

davecv
Příspěvky: 103
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod davecv » 4 years ago

sacnok píše:Nám to dělalo taky u několika zařízení, dali jsme je do Discompu na reklamaci, dali nám nové, ty už nepískaly.

Řešili jsme hotel, je tam 8ks AP AC LR a z nich pískaly 4, jedno méně 3 více a ty jsme poslali na reklamaci.

Hele nemáš je taky z Discompu, třeba jsou to ty naše špatné... :joy:


Taky jsme se s tím setkali.. kupujeme je v eDsystemu. Výměna za nový kus a pak vše ok.
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 4 years ago

Mám doma AC LR v chodbě nade dveřma a v ložnici když je večer ticho, tak slyším jak to unifi při přenosu dat poškvrkává. Podle mě, to vydává nějaká tlumivka ve step-down měniči a škvrkání kopíruje odběr na bezdrátu. Nevím, zda je to nějak reklamovatelný. Spíš bych to viděl jako vlastnost. Je taky možný, že s různým napájecícm napětím to škvrkání může zmizet, nebo změnit frekvenci.
0 x

tom-r
Příspěvky: 2
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod tom-r » 4 years ago

Díky moc všem, zkusím reklamovat.
Jinak je mám z i4wifi a SWS :)
0 x