Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

jak resetovat heslo

Návody a problémy s konfigurací.
mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Re: jak resetovat heslo

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Už jsem se tu sice jednou ptal, ale řeší se MKT nebo UBNT? mpcz, 6jan2019
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

mpcz píše:Už jsem se tu sice jednou ptal, ale řeší se MKT nebo UBNT? mpcz, 6jan2019

ubnt
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Už jsem to tu už jednou psal, že by bylo dobré to napsat hned do titulku. mpcz, 6jan2019
0 x

davecv
Příspěvky: 103
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod davecv » 5 years ago

mpcz píše:Už jsem to tu už jednou psal, že by bylo dobré to napsat hned do titulku. mpcz, 6jan2019


Stačí se podívat v jaké sekci se článek nachází ;-)
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

davecv píše:
mpcz píše:Už jsem to tu už jednou psal, že by bylo dobré to napsat hned do titulku. mpcz, 6jan2019


Stačí se podívat v jaké sekci se článek nachází ;-)

A protože to evidentně některé ve spěchu nenapadlo, šlo by použít i krátké upozornění: "Než začnete přemýšlet, podívejte se, ve které sekci se tento dotaz kolegy nachází! "🙂. Oproti jednorázovému titulku "Jak resetovat heslo UBNT" je to sice trošku delší, ale zato dokonalé. :slight_smile:🙂 mpcz, 6jan2019
0 x

Xardas123
Příspěvky: 22
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Xardas123 » 5 years ago

Myslím že než týden řešit hackovani ubnt kort s novým firmwarem takže heslem s čísly a spec znaky. Což samo o sobě je podle mě téměř nemožné. Je tisíckrát snažší to prostě nastavit znovu.
Vždyť právě tomu aby to šlo Hacknout se snaží ubnt stejně jako každý výrobce všemožné znemožnit.
0 x

Chilli
Příspěvky: 60
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Chilli » 5 years ago

Reset a nastavení je otázka max 5 minut, proč tady řešíte hodiny nebo dokonce dny hackování hesla nechápu...
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

Riesi to preto, lebo hlada riesenie ako sa vyhnut tomu, ze by tam mal ist fyzicky a podrzat tlacitko.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

Chilli píše:Reset a nastavení je otázka max 5 minut, proč tady řešíte hodiny nebo dokonce dny hackování hesla nechápu...


protože dostat se na místo něco stojí (PHM + placený přístup do objektu...) vím že 90% hesla znám jen nevím jak tam je ten dementní specielní znak...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...