Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

edgerouter x - portforwarding

Návody a problémy s konfigurací.
jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

edgerouter x - portforwarding

Příspěvekod jahpisin » 6 years ago

Zdravim, neporadil by mi nekdo kde si delam pakarnu ve smerovani portu ? pripadne i povoleni vzdalenho pristupu z WAN

nastaveno ve wizardu na basic nastaveni, na eth0 je vstup, a eth4 je napajen bullet na ktery se chci dostat z venci. Ale nechce me to na nej zaboha pustit, zkousel jsem davat napr i LAN interface primo eth4 a taky nic. zaroven se mi nedari rozchodit pristup na webove rozhrani routeru z venci. Pripada mi ze je tam proste celkove provoz zablokovan. Nejaka rada by byla ?:)
Přílohy
porty.jpg
porty.jpg (114.58 KiB) Zobrazeno 1287 x
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 6 years ago

Řekl bych, že směruješ port 80 na port 6666. A potřebuješ to obráceně.
Kromě toho mám takový pocit, že novější verze firmware mají přístup přes wan defaultně zakázaný.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.