Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

nízký download a vysoký upload ?

Návody a problémy s konfigurací.
Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

nízký download a vysoký upload ?

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

ahoj na powerbeamu mam ptp spoj jak je možné že mi to udělá 30 mbps na downloadu a 90 na uploadu (na vysílači je normálně 100/100 mbps)
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 7 years ago

co třeba nízké RX CCQ a TX dobré?
0 x

Uživatelský avatar
radimasss
Příspěvky: 145
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod radimasss » 7 years ago

taky me to napdalo ale ne
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Tohle se mi občas stane taky, většinou je to frekvencí.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 7 years ago

Nedavno jsem nasazoval nebo PowerBeam 5AC 500 ISO s nadeji, ze bude aspon nejaky uspech, no moc to nevypada...

jeden smer 35, druhy 90M. Preladeni + - to lehce zmenilo na 45 / 70, kanal vypada jakz takz cisty (dle frekvencniho spektraku v zarizeni) to vypadal i ten z ktereho sem preladoval, ale stale to neni ono. By me zajimalo esi by nejak v tomto pomohlo nasazeni tech novejch UBNT Rocket 5ac Prism.

Podobny srance u PB M10. Anteny Jirous JRE-28 EXTREM UPB, signal a CCQ ideal a houby platny. 1 smer 50M, druhy 85M. A jak na svinu pomalejsi je uplink k AP, kdyby to aspon bylo naopak. Scan na obou stranach ukazuje nic, zadama k tomuto spoji je dalsi, ale vzdaleny 15 metru a kanalove odskoceny uplne bokem.

pbm10lspd.jpg


vzhledem k pohrbeni diskuze do urciteho data kolapsem fora doplnim info : otoceni modu AP / Client nepomohlo nicemu, airmax je napevno zaply a nejde vypnout.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))