Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Default Country Code UBNT

Návody a problémy s konfigurací.
Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Default Country Code UBNT

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Zdravím, zapomněl jsem to už od MOTHERF***ERU..
Na jakou frekvenci lze připojit vyresetované zařízení UBNT? Vím, že to byla myslím nějaká vnitřní.. US Country code 5745-5825 nefunguje. SSID je UBNT to jsem si zjistil ale nevím jak zjistit defaultní coutry code při resetu, když se tam nijak nedostanu aniž bych zadal country code při loginu.
Pamatujete si to někdo?
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 7 years ago

U nás stačilo nastavit na AP SSID "ubnt" a nechat bez šifrování, resetované jednotky se připojily automaticky. 5.6.2 a pozdější má po resetu bezdrátovou část vypnutou, aktivuje se až provedením nastavení.
1 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Aha, takže to nepřipojím protože tam je 5.6.6 minimálně a je tam NanoBridge.. To je v pytli, to tam jako fakt musím jet jo? :(
0 x

erotel
Příspěvky: 83
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod erotel » 7 years ago

Mě funguje ssid ubnt,frekvence 5800 a vypnout airmax i wds pokud je zapnuto,ale verzi klienta jsem nesledoval.
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

No jelikož je to vysílač stavěný na RBčku, tak Airmax nemá smysl. Ale vyzkouším tu 5800 ještě.
0 x