Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Powerbeam 300

Návody a problémy s konfigurací.
zefram
Příspěvky: 45
Registrován: 9 years ago

Powerbeam 300

Příspěvekod zefram » 7 years ago

Ahoj,
mám problém moc tomu nerozumím ale na ap si nastavím frekvenci 5505 ale přes noc se mi ap přeladí na jinou frekvenci každopádně zarušenou takže mám slinkováno 20/20 ale na frekvenci 5505 mám 144/144 co mám dělat aby se mi to benevolentně nepřelaďovalo ??

Další problém je to že ap vysílá dvě sítě jednu skrytou kterou sem nastavil a jednu s názvem to by mi nevadilo ale nastavil jsem clko na adresu 10.0.0.29 ale našel jsem ho na routeru i pod adresou 10.0.0.11 a nevím čím to je ?
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 7 years ago

DFS ti preladi freq...nebolo by na skodu pouzivat normalne kanalovanie a nie sa posuvat o 5MHz bokom. Prve freq s indooru su bez DFS, tie sa ti nepreladia alebo DFS vypnut. Pokial viem, tak pri vybere krajiny na Aruba bola moznost vypnut DFS priamo vo webovom rozhrani, ci je to uz v novsich FW netusim.
0 x

zefram
Příspěvky: 45
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod zefram » 7 years ago

Indor mít nemohu máme tu kontroly furt od čtú takže indor ne ale jak to myslíš s těma freq já jsem v tomto laik naposledy jsem sítě dělal na střední a to už je nějakej pátek
0 x

zefram
Příspěvky: 45
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod zefram » 7 years ago

Můžete mi tu nechat prosím někdo návod jak si stáhnu ten system.cfg a pak ho nahrát ?? pomohlo by mi to chci vypnout dfs mám na tu anténu celý můj barák kamery všechno a vypadává to co 5min
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

Je tam na to čudlík ...
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

zefram
Příspěvky: 45
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod zefram » 7 years ago

Kde ?? :-D
0 x

zefram
Příspěvky: 45
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod zefram » 7 years ago

promiň jsem idiot
0 x