Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Znizeny vykon z na 10%

Návody a problémy s konfigurací.
knoxoswk
Příspěvky: 5
Registrován: 8 years ago

Znizeny vykon z na 10%

Příspěvekod knoxoswk » 7 years ago

DObry den, po aktualizácii na 5.6.9 som zaznamenal ze na zariadeniach nastava anomalia a to taka ze zariadenie sa pripoji a je pripojene ale nemozem sa na neho dostat, to iste robi aj AP, dokonca v station liste zariadenie figuruje ako pripojene, a da sa niekedy da a niekedy neda pingnut ale nemozno sa do neho dostat, dalej vykon kde som mal na klientoch 100% je zrazu na 10-20 % airmaxu a prenos ide ltt, ziadna rychlost, Ap alebo clinet sa neodpoji ale zrazu prestane ist ping po restarte zariadenia pri prizivatelovi sa pripoji na nejaku dobu a opat prestane fungovat prenos stym ze je pripojeny :/

Skusal som tento problem riesit downgrade na 5.6.6 a firmware okolo toho ale problem je stale, ako keby sa raz dal 5.6.9 a aj po zmene a ci hard resete to ostava dnu :/
prosim mate aj vy takeot problemi? nasli by ste mi riesenie ?
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

U těchto novějších firmwarů se stává, že se sám od sebe sníží regulovatelný výkon antény v záložce wireless. Ale to bude pravděpodobně jiný problém.
0 x

knoxoswk
Příspěvky: 5
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod knoxoswk » 7 years ago

nove informacie :/, musi tam byt nejaky vyrus odroda toho motherfuckeru, nakolko ostatny clienti su pripojeny ide prenos, ale na zariadenie sa neda dostat ani od klienta z domu kablom - kazdych 25 sek sa vypne zariadenie a zapne - to iste sa deje aj po resete zariadenia, nieje mozne sa na neho dostat ani nijako flashnut na iny firmware, odisli 3 klienti a 1 AP :/ co sa to deje , mam pocit ze cim novsi firmware dam do zariadeni tak tym viacej to stale blbne a je nestabilne, nikomu sa nedeje nic podobne v sieti ? stalo sa mi to iba na zariadeniach hlavne kde su nastavene dns a je tam zapnute automaticke zistovanie novych verzii,
0 x