Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Rocket M5 GPS americka verze

Návody a problémy s konfigurací.
robot2
Příspěvky: 2
Registrován: 8 years ago

Rocket M5 GPS americka verze

Příspěvekod robot2 » 8 years ago

Zdravim, mam americkou verzi Rocket M5 GPS jen s normami Amerika, Canada, a tusim Puorto Ricco. Je nejaky zpusob jak to otevrit i pro cesky frekvence ?

Dik za kazdou radu ;)
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 8 years ago

To bude vědět asi málokdo. Přeflashovat jsi to zkoušel? Sice to asi nepomůže, ale ani neuškodí. Pak bych zkusil návody na zapnutí DFS - tedy změnit country buď editací config souboru, nebo scriptem. Compliance test je 511 a Czech 203.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

robot2
Příspěvky: 2
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod robot2 » 8 years ago

Hodil jsem tam novej soft a predelal jsem to.. sice mi to ukazuje ze to ma vsechny frekvence ale v konecnem dusledku to stejne pak na nastavene frekvenci ukazuje jen nejakou z toho americkyho vyberu..
0 x