Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Už i ty, Hav-le?

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
josefp
Příspěvky: 206
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Už i ty, Hav-le?

Příspěvekod josefp » 12 years ago

Ani se nedivim jejich sit je v katastrofalnim stavu :) , tak proc to neprodat O2, nikdo jiny by jim za to nic nedal :)

/Josef
0 x

Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 1659
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: MistyMountain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwq » 12 years ago

Sem dost zvedavej na koho si kyslici doslapnou letos ... :roll: :lol:
0 x

ltkac
Příspěvky: 32
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod ltkac » 12 years ago

Proč by budovali úplně nové sídlo za těžké prachy? Mě se to nezdá, ale možné je vše.
0 x

dantasik
Příspěvky: 409
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dantasik » 12 years ago

Nam od nich vse chodi v poho, berem podle me i celkem dost.

Nicmene jsme k nim utekli kvuli tomu ze predchozi ISP uz byl rekvirovan TO2 a pokud to dopadne ze to je pravda, tak budem mit tak akorat 2linky od TO2..
0 x

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 12 years ago

Zajimave info, jsem zvedav, jestli se to potvrdi, zatim je to vicemene JPP :)
0 x

10kabel
Příspěvky: 63
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod 10kabel » 12 years ago

Jen tak na okraj a trochu mimo: Tak já spíš nerozumím jiné Věci. Tou je, že Petr Swah pustí klidně do Inetu info o tom kdo bude zásobovat celní správu Inetem. Myslím si, že takovéto informace nejsou veřejné a to jen z bezpečnostního hlediska. Osobně si myslím, že pokud by požádal on nebo jeho firma o prověrku NBÚ na režim utajení tak by dostali maximálně tak vyhrazené a na důvěrné nebo tajné neřknuli přísně tajné můžou akorát tak zapomenout. A pokud prověrky mají tak nechápu který cvok jim ji dal. Nerozumím tomu jak tento člověk má potřebu Vše a zejména své obchdoní problémy řešit na webu. Viděl bych to spíš na to, že nejmenovaná firma tohoto pána neuspěla ve výběrovém řízení na dodávku spojů a ted se vzteká na svém webu. No a pokud uspěla tak kdo z Vás by pustil takovéto info na Net já teda ne. Pokud by někdo chtěl něco namítat postupy pro prověrky a s tím související věci jsou v zákoně zde: http://www.nbu.cz/cs/pravni-predpisy/za ... c-4122005/ takže pro toto užvanění v případě takovéto zakázky by se jako dodavatel tento pán u nás rozhodně nezvolil.
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 12 years ago

Máte někdo nějaký nový info? Koukal sem na NIX a ten jejich jedinej 10Gbit port slezl na třetinu vytížení - že by tranzit začli rvát přes někoho jinýho?
0 x

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 12 years ago

sub_zero píše:Máte někdo nějaký nový info? Koukal sem na NIX a ten jejich jedinej 10Gbit port slezl na třetinu vytížení - že by tranzit začli rvát přes někoho jinýho?


Co jsem se poptaval zakazniku Hav-lu, tak obchodaci vehementne popiraji, ze by byli prodany.
0 x

superweb
Příspěvky: 238
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod superweb » 12 years ago

raven-il píše:Co jsem se poptaval zakazniku Hav-lu, tak obchodaci vehementne popiraji, ze by byli prodany.


Nas obchodnik ze sloane tehdy na primy dotaz "priznal barvu"..ale jiny kraj, jiny mrav :) Nedivil bych se kdyby, alespon nejakou dobu, zachovali znacku ha-vel zvlast..
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 12 years ago

Cituji s pondělního emailu od obch.zástupce Ha-vla. Myslím, že to nejsou žádné tajné informace.

Kód: Vybrat vše

Dobrý den,
 
děkuji Vám za Váš čas, který jste mi věnoval v rámci našeho pátečního telefonického hovoru. Jsem velice rád a doufám, že jsem Vám vysvětlil všechny pochybnosti, které jste o naší firmě měl v rámci nečestné kampaně konkurence.
 
Mohu Vás i písemně ujistit, že jsme naprosto zdravá a samostatná společnost, která nekrachuje a ani ji nikdo nekupuje. Proti takovým kampaním bojujeme hlavně kvalitou našich služeb, velkou pružností a přímým jednáním, což bylo mimo jiné také příčinou toho, že si nás vybralo Ministerstvo financí pro realizaci projektu pro GŘ cel a další státní instituce mají o naše služby zájem.
 
V novém profilu je zobrazena také budova nového sídla naší firmy a znovu opakuji pozvání k nám, abyste se podíval, jak nepracuje krachující firma. Oproti velkým konkurentům znovu opakuji pružný a přímý přístup ke klientovi, naprosto on-line dohledové centrum pro přímý kontakt klienta pro jakoukoli technickou konzultaci či řešení případných problémů.
 
Věřím, že tyto informace budou mít vliv na Vaše rozhodování o dodavateli služby v rámci Vašeho VŘ.
 
Děkuji


A k razantímu poklesu trafficu v NIXu:

Kód: Vybrat vše

Vytížení portu bylo způsobeno připojením partnerské sítě Shuperhosting (SH). Nyní má SH již svůj vlastní propoj a o naše služby tedy není zájem. Co se týká redundace portů v NIXu, tak máte pravdu, máme pouze jeden 10Gbit a jeden 100Mbit, nicméně pokud by došlo k nějakému masivnímu výpadku, jsme schopni okamžitě přesunout veškerý provoz přes našeho partnera, firmu Master Internet.
0 x

Daxxim
Příspěvky: 416
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daxxim » 11 years ago

10kabel píše:Jen tak na okraj a trochu mimo: Tak já spíš nerozumím jiné Věci. Tou je, že Petr Swah pustí klidně do Inetu info o tom kdo bude zásobovat celní správu Inetem. Myslím si, že takovéto informace nejsou veřejné a to jen z bezpečnostního hlediska. Osobně si myslím, že pokud by požádal on nebo jeho firma o prověrku NBÚ na režim utajení tak by dostali maximálně tak vyhrazené a na důvěrné nebo tajné neřknuli přísně tajné můžou akorát tak zapomenout. A pokud prověrky mají tak nechápu který cvok jim ji dal. Nerozumím tomu jak tento člověk má potřebu Vše a zejména své obchdoní problémy řešit na webu. Viděl bych to spíš na to, že nejmenovaná firma tohoto pána neuspěla ve výběrovém řízení na dodávku spojů a ted se vzteká na svém webu. No a pokud uspěla tak kdo z Vás by pustil takovéto info na Net já teda ne. Pokud by někdo chtěl něco namítat postupy pro prověrky a s tím související věci jsou v zákoně zde: http://www.nbu.cz/cs/pravni-predpisy/za ... c-4122005/ takže pro toto užvanění v případě takovéto zakázky by se jako dodavatel tento pán u nás rozhodně nezvolil.


to je ale vseobecne znama vec, ze CS krmi telecom/TO2, minimalne jim pronajimaji datovy okruhy
0 x