Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UPC se stává právním nástupcem Sloane Park

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

UPC se stává právním nástupcem Sloane Park

Příspěvekod zdenek.svarc » 12 years ago

Majetkový vstup UPC do Sloane Parku známá událost. Nově však ke dni 1.7.2011 došlo i faktické fúzi, tudíž UPC Česká republika, a.s. se stává právním nástupcem Sloane Park Property Trust, a.s..
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 12 years ago

Můžu jen potvrdit, taky mi přišel asi 1000x okopírovanej dopis.
0 x
Bývalý ISP...

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 12 years ago

nedavno jsem zadal o naceneni konektivity od UPC, dali mi jen moznost 10/11G pojitkem z 15km vzdaleneho Brna, kde meli na panelacich optiku. Pred par tydny volali opet a uz se ptali kde mam hlavni distribucni bod a uz zvesela zminovali veskere body s vystupy z optiky v mem okoli, nebylo jim to ale nic platne...nicmene verim, ze jejich bojova taktika bude teprv zahajena. Nevim jak cechy, ale na morave je casto GTS uplne mimo s cenami a dokud nemaj na stole vypoved,nic s nima nehne a i potom nabizi ubohe slevneni ceny / navyseni, no hruza...

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 12 years ago

definu špatný ceny za jakou rychlost. Tohle lidi hodně říkaji ale jaksi záleží na servisních reakcí atd.. 1 hodina bez netu měsíčně lehce vyváží linku o 10 tisíc za měsíc dražší.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 12 years ago

To jako že bych za otevřený 40Mbit platil 15tis místo 5tis? Tak to se asi Hapi pos.... :lol: :( :mrgreen: . Každopádně kolem Brna jsem a za snad 4roky bylo minimum výpadků ať již při odběru z optiky nebo jinde na jiném místě na 11GHz SLA spoji od nich. Takže pokud si vydupete slušnou cenu a máte z dané lokality reference tak proč ne. A pokud by mě vadila hodina měsíčně bez netu (jako že ano vadila, ale ne za 10tyček) tak to budu řešit raději zálohou tam kde to potřebuji( typicky jiná strana sítě ) než dát za primár o deset litrů měsíčně víc.
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 12 years ago

pcwifi píše:Nevim jak cechy, ale na morave je casto GTS uplne mimo s cenami a dokud nemaj na stole vypoved,nic s nima nehne a i potom nabizi ubohe slevneni ceny / navyseni, no hruza...


vec domluvy.. my mame GTS a muzu rict pravej opak
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 12 years ago

Vec hodne O.Z. a jak si moc necha clovek chcat na hlavu...mozna by stacilo poreferovat nadrizenym, jak se jedna s nekym, kdo plati xx tacu mesicne a veci by se hnuly...uz to neresim, za mesic pápá...

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))