Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

INet Home CZ

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

INet Home CZ

Příspěvekod zdenek.svarc » 13 years ago

0 x

René
Příspěvky: 2
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod René » 13 years ago

Proto pan Pavlíček nemohl dorazit za námi do Luhačovic.... ;-)
0 x

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 13 years ago

Tak to mam z prvni ruky, je to docela masakr. No, nemohlo to prijit v lepsi dobu, rozjidim vlastni firmu, lidi prchaji jako zbesily a hledaji ke komu by se pripojili :)
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

René
Příspěvky: 2
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod René » 13 years ago

A nastupuje neúprosná "optimalizace".... :-(
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

hmm, jako před 14 dny jsem ještě chytal třeba hotnet kterej se taky nechal prodat, pak najednou hotnet zmizel a najednou přišla zpráva že hotnet je už telefonica :-D asi fakt prostě předělaji usery na dsl jinak nevim.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 13 years ago

hapi píše:hmm, jako před 14 dny jsem ještě chytal třeba hotnet kterej se taky nechal prodat, pak najednou hotnet zmizel a najednou přišla zpráva že hotnet je už telefonica :-D asi fakt prostě předělaji usery na dsl jinak nevim.


Dle vseho to tak dopadne, vzhledem k tomu, ze nakoupi jen klienty a sit ... Uvidime, jak se to bude vyvijet dal :)
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 13 years ago

no tak to mi přijde jako blbost, protože lidé které jdou k wifi tak prostě nechtějí VDSL a nebo jim nejde, tak tedy netuším jak je tam O3 dokope
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 13 years ago

okoun píše:no tak to mi přijde jako blbost, protože lidé které jdou k wifi tak prostě nechtějí VDSL a nebo jim nejde, tak tedy netuším jak je tam O3 dokope


Třeba mají dojem, že staci skoupit všechny konkurenty :-)
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 13 years ago

rek bych, ze tato "taktika" je pro nas super - uvolni se pasmo a stejne drive nebo pozdeji (treba diky zakaz. lince) hodne lidi prejde zpet na wifi :-D
0 x
Jan Ptáček

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

a nebo bejvalý majitelé/zaměstnanci zůstávaji v firmě pro obsluhování wifi sítí a pojede se tak dál a jenom telefonica zafinancuje náklady na rozvoj což by mohlo bejt dost v prde*i.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

Ten kdo byl v Luhacovicich tak vi, ze O2 nebude prevadet nasilim lidi z wifi na vdsl(adsl). Meli nejaky pilotni projekt, kde se o to pokusili a skoncilo to naprosto katastrofalne.
0 x

Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 1659
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: MistyMountain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwq » 13 years ago

hapi píše:a nebo bejvalý majitelé/zaměstnanci zůstávaji v firmě pro obsluhování wifi sítí a pojede se tak dál a jenom telefonica zafinancuje náklady na rozvoj což by mohlo bejt dost v prde*i.


Ty si vazne myslis ze TO2CZ bude vrazet prachy (nemale prachy) do rozvoje tak nehomogennich prostredi ruznych sit co nakoupila ? :D Me se to moc nezda ... :idea:
0 x
LWQ ... Vice na www.lwq.cz (treba GIOM 3000 atp.) ...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

tak jako předně jsem myslel že jim nechá jejich jméno a bude za to chtít nějaký prachy a jako investovat do nich moc asi nebude to je fakt ale budou lakovat zákazníky pod jinym jménem než je telefonica.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 13 years ago

Zdeněk Švarc píše:http://www.internetprovsechny.cz/nakupni-horecka-v-telefonica-o2-pokracuje-inet-home-cz-byl-prave-prodan/


Ze by se západočeský kraj opět stal slušným místem pro výstavbu 10GHz spojů :?:
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 13 years ago

Insider píše:
Zdeněk Švarc píše:http://www.internetprovsechny.cz/nakupni-horecka-v-telefonica-o2-pokracuje-inet-home-cz-byl-prave-prodan/


Ze by se západočeský kraj opět stal slušným místem pro výstavbu 10GHz spojů :?:


Tak uz si obvolavaji zakose a nutí jim ADSL.
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....