Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Nákupy ISPíků od O2

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Nákupy ISPíků od O2

Příspěvekod David2006 » 13 years ago

Tak nám paňmámo prodali www.mkrumlov.net bratru 5-7tis klientů? By mě zajímalo koho ještě kde O2 koupilo, máte někdo trošku přehled?
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 13 years ago

Flextron.cz taktéž, tuším od 1.3
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 13 years ago

vypadá to na větší zátah u nás se jedná o wifcomu který má údajně 9000 zákazníků
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 13 years ago

Podle mych info v nasem malem mestecku o2 skoupilo 2 wifi ISP, vic jich tady neni tak jsem zvedav co to udela v miste s cenou atd konkurence neni.
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 13 years ago

u mne take byl tipek z O2 toz nechal jsem se pozvat na obed, povypravel me sve zamery, ja jsem ho slusne poslal do rite a bylo vyrizene ... sit neprodam jak se rika "ani za kus masa" :D
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 13 years ago

hlavně by mě zajímalo za kolik to kupují, na školení se básnilo o super cenách. Mám 850 klientů. pokud by zamnou přišli a nabízeli by třeba 4 mega, tak to neprodám. Ano, je to hodně peněz, ale penízky se rozkutálejí a já pujdu časem zase dělat někde do kanclu na 8h denně? Ne, děkuji, nechci :)
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 13 years ago

jo mohu potvrdit nabizeji v celku dost ... muzu jen rict, ze zakladni nabidka byla v urovni rocniho obratu, ale to byl zacatek jednani ... protoze jsem to zarazil s tim, ze i kdyby nabidnul co chtel tak neprodam ... tak dale nenabizel, pokecal jsem s nim jeste o vseobecnych vecech a bylo vyrizeno. Co jsem ale tak vypozoroval tak oslovuji spise site co maji X tisic zakazniku ... ty mensi asi ne.
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 13 years ago

Neboj, myslím že házejí po středních rybkách 5000+ takže chvilku počkej, měj dobrou výtěžnost per zákoše a hoď se jim do koncepce a za pár let jestli nekrachneš tak třebas i přijdou. Co RIO už se někam (ne)pohli?:)
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 13 years ago

David2006 píše:Neboj, myslím že házejí po středních rybkách 5000+


Nemáme ani 3500 a taky nás oslovili
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 13 years ago

Mě by zajímalo co s tím pak dělají, překopou si klienty na adsl? Bývalý majitel to pak nějak spravuje? Na webu je většinou jen strohé info o prodeji (nebo ani to ne) co noví klienti co by chtěli připojit, řeší to O2?
0 x

lyra
Příspěvky: 569
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lyra » 13 years ago

No co vím 100 ˇ% je ze zamnestnavaji spravce a dokonce i zamestnance ,ale neni receno na jak dlouho. Co nebude tak práce pro technickou podporu a externí zamestnance. O cene nevim nic o tom se nemluvilo
0 x

slibca
Příspěvky: 37
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod slibca » 13 years ago

Leeonek píše:Mě by zajímalo co s tím pak dělají, překopou si klienty na adsl? Bývalý majitel to pak nějak spravuje? Na webu je většinou jen strohé info o prodeji (nebo ani to ne) co noví klienti co by chtěli připojit, řeší to O2?


Co vím,… Tak sítě normálně fungují dál, připojují klienty, rozšiřují se. Jinak mají zájem o sítě 1000klintů a víš. Jako nabídka je od nich roční obrat +- zaleží jak to má kdo udělané,…
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

a to někdo prodá za roční obrat? Myslíš náklady + výnosy nebo to co ta síť za rok čistě vydělá?
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Ajfel
Příspěvky: 962
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Ajfel » 13 years ago

hapi píše:a to někdo prodá za roční obrat? Myslíš náklady + výnosy nebo to co ta síť za rok čistě vydělá?

rocni trzba
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

aha, takže znova :-D

to někdo prodá za roční tržbu? To je přece idiocie. I kdybych na tu síť neměl šahat a samotná by jela dál, takový 2-3 roky vydrží vydělávat víc než kolik mi daji. No ale chápu že někteří ty sítě před sebou valeji jak kouly na noze i když maji už hodně zákazníků a síťařině stále moc nerozumí.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků