Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Nákupy ISPíků od O2

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákupy ISPíků od O2

Příspěvekod ppp76 » 9 years ago

Warcz píše:http://www.lupa.cz/clanky/o2-plosne-prevadi-klienty-z-wi-fi-na-xdsl-leckde-se-tak-zdrazuje/


Jo uz pocituju zvysenej zajem ze strany ted uz byvalych klientu IH :)
0 x

joker
Příspěvky: 471
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod joker » 9 years ago

1. 20 mbit, pokud je dostupnost, tak za 399,- neni spatny vs. bezdrat


2. Jak (pokud) si pri nakupech posichrovali, ze nesmite oslovovat ty same klienty?
0 x

Uživatelský avatar
3com
Příspěvky: 627
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod 3com » 9 years ago

Jakou částku by jste byli ochotni dát za sit o 80 zákaznících v jedne obci, kde by jste všechny připojili na své stávající AP a všem museli dát zdarma nové klientské jednotky, protože mají historické a na jiné technologii. :roll:
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 9 years ago

Nic ... Být podnikavý, tak tam postavím vlastní AP a přetáhnu lidi jiným způsobem.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.


Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 9 years ago

0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

joker
Příspěvky: 471
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod joker » 9 years ago

"Pod Českou telekomunikační infrastrukturu budou spadat „kabely“ a další fyzické záležitosti, samotná O2 pak bude především prodejní částí. O2 se tímto mimo jiné vyhne regulaci."
0 x