Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Novanet Třebíč —> Starnet

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Co dodat snad jen pan buh s nami a zli pryc ....
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

jcb
Příspěvky: 53
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod jcb » 5 years ago

Vše za 250,-, nebojte kluci za moment je Strachnet všude :D
0 x

Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Laibir » 5 years ago

Tušil jsem to už před rokem dle politiky - úpís na 3 roky pod cenou za 179,- Máme se na co "těsit" :/
0 x

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 5 years ago

Objeví se Starnet, a všichni jsou posraní až za ušima, hoši Vás bych chtěl mít za konkurenci :)
Taky už tu máme Starnet, ale kupodivu k nim nikdo nepřechází, nějaká reklama na firmu z druhého konce republiky nejspíš nezaujala...
0 x

thanui.linux
Příspěvky: 278
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod thanui.linux » 5 years ago

To se nam to kupuje, když nám ostatní půjčujou ... v době levných peněz se expanduje dobře. U nás mají asi víc vysílačů než klientů. I na koncovej bod nacpou 60Ghz. Ekonomicky to nevychází ( 250,- měsíčně ), ale třeba vědí něco co my ne. U nás je to samá cedule ( 100% uživatel zdejší prodané ISP "mršiny" ), ale lidi jsou asi zatím imunní.
0 x
-----------------------------------------------------------
RBcka i UBNT mají své přednosti - využívám obojí

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

nevim ale pokud dostali nabídku, která se nedá odmítnout tak proč by to neprodali za vidinou velkých prachů ihned když nevíte co se bude dít za 1 rok v našem nestabilním systému zákonů a nařízení....
jako akorát si vždycky říkám chudáci ti zákazníci co si budou vybírat jen mezi firmama ambrož 1, ambrož 2, ambrož 3,...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Laibir » 5 years ago

Jako nebojím se, ale zasrat pásmo to oni umí. A zbytečně pak člověk řeší <|>oviny, který řešit nemusel. V kraji se navzájem všichni známe, občas zanadávame, což věřím, že konkurence taky, ale vyhýbame se v tom pasmu. Řekol bych, že v klidu. Teď to bude na husto.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Presne tak nejak se do spektra narovme zavolame si pokecame a pohoda ;) Jenze s temahle pi..sama se mluvit neda jim je jedno co kde kdy a hlavne jak dlouho proste se tam naserou a prohlasi ze tam chteji taky podnikat a 80MHz kanal a jeden
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

S_a_M píše:Presne tak nejak se do spektra narovme zavolame si pokecame a pohoda ;) Jenze s temahle pi..sama se mluvit neda jim je jedno co kde kdy a hlavne jak dlouho proste se tam naserou a prohlasi ze tam chteji taky podnikat a 80MHz kanal a jeden


Takoví idioti se najdou všude, i u nás. Vosolí výkon co jde, roztáhnou kanály, a nenaděláš nic :(
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

potom nezbude nic jiného než mít u zákazníků -40 a víc, také máme zkušenost.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Prave a to se mi vyslovne prici. Hlavne ty keci jeji obchodaku !!!!
Naposledy upravil(a) S_a_M dne 26 Apr 2019 21:38, celkem upraveno 1 x.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 4 years ago

mě by spíš zajímalo, jak takový prodej probíhá. Podle mě to musí být docela masakr, celá ta dohoda, smlouvy, předání sítě, zaplacení. Neumím si to ani představit. Makáče si nechají? Ví se to nebo je to ochodní tajemství :money_mouth:
0 x

Kmotrik
Příspěvky: 124
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Kmotrik » 4 years ago

Byl jsem u toho když se prováděla akvizice cca 4000 zákazníků.
Odpojilo se původní crm, začali se se spozdenin vyvíjet nové aplikace pro techniky, bylo "přechodné" období kdy selhávala komunikace protože do toho kecal ještě původní majitel. Je to rok a půl a postupně zjišťujeme že se vlastně pořád ještě nedoresilo úplně všechno.

I když se to že začátku drželo pod pokličkou tak informace prosáknou, konkurence toho využila jako reklamního tahu. Takovahle akvizice, to je dobre peklo.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Vy se to techniky si nechaji dokud je potrebujou pripadne kdyz neco opravdu umej tak je to ok. Postupne se vyplaci klienti co prejdou. Asi tak. Stejne maji porad malo lidi, vse na zivnost, ale kdo by u nich chtel delat ja tedy ne.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!