Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

aspa a i4wifi

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

aspa a i4wifi

Příspěvekod okoun » 7 years ago

Oznámení o spojení společností ASPA, a.s. a i4wifi a.s.
6.3.2017

Vážení zákazníci,

v pondělí 6. 3. 2017 proběhlo sloučení společnosti ASPA, a.s. se společností i4wifi a.s. Obě společnosti budou nyní vystupovat pouze pod názvem i4wifi a.s. Veškeré produkty, které jste byli zvyklí u společnosti ASPA, a.s. nakupovat, jsme samozřejmě v nabídce ponechali. Nyní je najdete na www.i4wifi.cz a to dokonce za ještě výhodnějších podmínek. Záruku za všechny produkty zakoupené v minulosti u společností ASPA, a.s. přebírá v plném rozsahu nově společnost i4wifi a.s. Vaše přihlašovací údaje do e-shopu www.aspa.cz zůstávají zachovány do 22. 3. 2017 a jsou plně funkční již i pro nákup na webu www.i4wifi.cz.

Díky tomuto spojení se pro Vás rozšiřuje portfolio nabízených produktů např. o solární systémy, akumulátory a bateriové články LiFePO4/LTO, profesionální školení a technickou podporu v oblasti IT. Nabízíme také populární přestavbové sady EVBIKE, s kterými předěláte obyčejné jízdní kolo na elektrokolo.

Velmi nám záleží na tom, abyste i do budoucna byli s našimi službami spokojení a aby naše spolupráce pokračovala. Proto nabízíme nejen možnost vyzvednutí zboží přímo u nás v i4wifi, ale stále také i na výdejně v sídle společnosti ASPA, a.s. v Hradci Králové. Navíc na vybrané způsoby dodání máte v okolí Hradce Králové dopravu zboží zdarma až do odvolání.

Veškerá obchodní komunikace bude i nadále probíhat s Vaším původním obchodníkem ze společnosti ASPA, a.s. O své dosavadní výhody sloučením firem v žádném případě nepřijdete. Naopak, čekají na Vás četné inovace, např. ještě více možností při výběru kurýra, či podstatně rychlejší vyřešení případných reklamací.

Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na její pokračování!

S úctou tým i4wifi a.s.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 7 years ago

Díky za info, zrovna dneska jsem posílal reklamaci do ASPY :D
0 x

kadlcikales
Příspěvky: 164
Registrován: 7 years ago
Bydliště: Zlín , Otrokovice , Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kadlcikales » 7 years ago

Bude zajímavé jak se i4wifi bude dařit s Aspa.cz :D Snad se služby i4wifi zlepší ....
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

Ježišmaria ... to je oficiální smajlík? Fakt přes celou obrazovku (desktopu ...)?
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

kadlcikales
Příspěvky: 164
Registrován: 7 years ago
Bydliště: Zlín , Otrokovice , Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kadlcikales » 7 years ago

Bohužel ..... Smajlík official .... také mě to štve
0 x

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod shooter » 7 years ago

mno to je běs kde budu nakupovat
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 7 years ago

ludvik píše:Ježišmaria ... to je oficiální smajlík? Fakt přes celou obrazovku (desktopu ...)?

To je dočasné, úprava CSS to zobrazování brzy opraví.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 7 years ago

Vypadá to že na poli konkurence eshopů přituhuje. Z ASPY mi dnes jako VIP zákazníkovi volali :joy: , IPMEDIA od dnešního dne snížila limit pro poštovné zdarma od 1000,-Kč bez DPH.
To už jsou v takové krizi ?
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 7 years ago

Asi sou, ale víc mě štve nedostupnost Litebeamu 120AC sektorky od UBNT než nějaké skupování. Stejně pokud jsem po Aspa něco chtěl musel jsem se proboxovat přes ubytování na infolice. Tak si vybrali hold to perspektivnější.
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 7 years ago

ja jsem s ezas pokusil přihlasit na i4WIFI, že údaje by měli sedět. Oni seděli, ale bohužel s mím 6 let starým účtem. Historie s nákupy od aspy nikde, jsem zvědavej jak bdu pak něco reklamovat. Na otázku kde je historie mi nikdo neodpověděl.

nemluvě o tom, že kredit 0, pro nákup na fakturu mě tak zaskočil.

člověk má nějakou historii a pak najednou nic
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 7 years ago

obávám se, že kvalita půjde silně dolu protože i4 nerada dělá velký sortiment zboží a reklamace snad jsou bez komentáře u nich...
takže ipmedia a abctech...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 7 years ago

Co discomp ? Tam toho mají taky mraky
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 7 years ago

ABCTech v HK, jsou to bývalí Aspáci, sortiment podobný, cenu mi i jako neznámému napoprvé dali nižší než IPMEDIA i I4 kde nějakou historii mám ...
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 7 years ago

Robotvor píše:Co discomp ? Tam toho mají taky mraky


Discomp je úplně v pohodě...
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 7 years ago

Wifihw.cz taky super, posilaji taky zdarma. Vzdy vetsi objednavky poptavame i4, wifihw, discomp, ipmedie.
0 x