Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Otavanet

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Majklik
Příspěvky: 1949
Registrován: 13 years ago

Otavanet

Příspěvekod Majklik » 7 years ago

OtavaNet s.r.o., v podstatě společné sdružení několika firem, co vzniklo před lety v Strakonicích s cílem odolat tlaku Starnetu v povodí řeky Otavy, tak je již také přes měsíc hrdým členem skupiny Starnet.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 7 years ago

wow :shock:
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 7 years ago

...tak aby neměl Starnet velký voči jako kdysi InternetHome a nedopadlo to nakonec podobně :wink:
0 x

melvi
Příspěvky: 158
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod melvi » 7 years ago

Já bych se nebál :-)

Internethome bylo nechtěné dítě s výchovou vedenou v excelové tabulce.

Podle mne skončil ze dvou důvodů, finanční - marže středního ISP nemůže absorbovat nákladové móresy korporace a strategický - co s tím sakra budeme dělat, ty divný lidi co tam dělaj, ty podivný technologie co používají a kolik že to vlastně má EBITDU?

Zcela upřímně, díky za Starnet, mnoho ISP kteří to prodají, jsou ve fázi, kdy by to nechali "dojíždět", protože vyhořeli pracovně(dělám to už sto let) nebo finančně(dávám to toho každou korunu) a to by bylo velké mínus pro alternativní ISP trh a velké plus pro národní hráče a ještě větší mínus pro zákazníky.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 7 years ago

melvi píše:Zcela upřímně, díky za Starnet, mnoho ISP kteří to prodají, jsou ve fázi, kdy by to nechali "dojíždět", protože vyhořeli pracovně(dělám to už sto let) nebo finančně(dávám to toho každou korunu) a to by bylo velké mínus pro alternativní ISP trh a velké plus pro národní hráče a ještě větší mínus pro zákazníky.

Já si myslím, že to nechá určitou dobu dojíždět Stárnet, když za koupenou firmu vysolil hezkých pár melounů, bude je chtít zpět.
0 x