Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

DRFG skupuje poskytovatele internetu na Moravě, investuje čtvrt miliardy

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

DRFG skupuje poskytovatele internetu na Moravě, investuje čtvrt miliardy

Příspěvekod zdenek.svarc » 8 years ago

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka se pouští do nového byznysu. Na Moravě hodlá vybudovat silného poskytovatele internetového připojení, který by v příštích letech měl vyrůst do celorepublikového formátu. Do celé akce skupina prostřednictvím firmy DRFG Telco plánuje jen v letošním roce investovat čtvrt miliardy korun, další stamiliony však má v záloze. „V současnosti jednáme se sedmi providery, další budeme postupně oslovovat,“ potvrdil pro E15 jednatel firmy Roman Řezníček. Více na: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/drfg-sku ... n=copylink
0 x

dubrma
Příspěvky: 415
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dubrma » 8 years ago

jj, se mnou už měli taky řeč.
0 x


raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 8 years ago

Napad zajimavej a pokud na to pujdou rozumne, je podle me i realizovatelnej. Jak to probihalo ?
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

halamicek
Příspěvky: 248
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod halamicek » 8 years ago

tak co? už někdo podlehl? :)
0 x
Halamíček Jakub

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 8 years ago

halamicek píše:tak co? už někdo podlehl? :)

Zrejme uz maji podepsanou mlcenlivost :lol:
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

zbabelci kdo neprozradi :P love maj na uctu, neni co ztratit...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 8 years ago

Spsi sse ceka az se projdou geograficka data z ctu aby se vedelo co vlastne kupovat :)
0 x

halamicek
Příspěvky: 248
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod halamicek » 8 years ago

a tak třeba někdo něco slyšel :D
0 x
Halamíček Jakub

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 8 years ago

Kdoví jak to je, já jsem u nich byl na jednání. Borec slíbil že se ozve do 3 týdnů, už je to asi 2 měsíce a nic, takže to asi nebude tak žhavé.
0 x

tcrown
Příspěvky: 42
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod tcrown » 7 years ago

Tak už se nám to zase rozjelo:
Podobně osmatřicetiletý byznysmen postupuje i v oblasti telekomunikací, kde investuje do menších poskytovatelů pevného internetového připojení. "Zatím se nám podařilo získat čtyři menší společnosti z okolí Uherského Hradiště, kteří dohromady obsluhují 13 tisíc domácností. Do pololetí chceme toto číslo skrze další akvizice navýšit na 50 tisíc. Máme na to připraveno 250 až 300 milionů," popisuje. Z několika desítek zprostředkovatelů by časem rád vytvořil jednu velkou společnost se zákaznickou základnou s minimálně sto tisíci domácnostmi. Skupinu by pak DRFG dál sama spravovala nebo ji prodala některému z větších hráčů na trhu.

http://byznys.ihned.cz/c1-65651880-skupina-drfg-jedna-o-koupi-brnenskeho-futura-za-tri-ctvrte-miliardy-za-dalsi-stamiliony-nakupuje-v-budejovicich

Maloobchod lokálními ISP ....
0 x

Sherlock
Příspěvky: 99
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sherlock » 7 years ago

Koupili DAT z UH. Zajímají se o další, min. ze zlínského kraje.
Finančně ale jejich nabídka není vůbec výhodná - max. pro ně.
0 x
Aleš Sobieský, BartNET Zlín

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 7 years ago

Moderator edit PP3

no co by, poslat do ***** jde vzdy...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 7 years ago

Oxid je pod křídly Suntelu alias DRFG.

Dávají 6-8tis za klienta dle xsichtu.
0 x

tcrown
Příspěvky: 42
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod tcrown » 7 years ago

Oxidi na to poslední dobou dost dlabali, takže to není žádné překvapení. Majitel se věnoval víc stolárně než internetu. Typická firma k zakoupení...
0 x