Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

DRFG skupuje poskytovatele internetu na Moravě, investuje čtvrt miliardy

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
hapi3
Příspěvky: 76
Registrován: 5 years ago

Re: DRFG skupuje poskytovatele internetu na Moravě, investuje čtvrt miliardy

Příspěvekod hapi3 » 5 years ago

shit telefon? Ve městě nemám s LTE problém (české budějovice, tábor, praha, brno, zlín). Na vesnici problém je protože nemám band 20 (800MHz) ale táta jo a je to furt fičák. Ono i v menších městech je band 20 jako třeba sem ted byl v moravských budějovicích a tam se mi prostě telefon nechytal protože band 20.

Na 3G (edge atd..) kálí pes.
0 x

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 5 years ago

Někdo je zas chytrej…to tvoje vyprcaný LTEčko má fallback jenom na EDGE, protože někdo ve vedení je kunda a hlavně to musí bejt levný, žejo. V oběhu je pořád několikanásobek zařízení různejch variant 3G.
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

hapi3
Příspěvky: 76
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod hapi3 » 5 years ago

Koho zajímá 3G?
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 5 years ago

vsechny, ono lte neni vse spasne :-) a nekde muzeme byt radi za 3G kdyz lte nedosahne
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

hapi3 píše:shit telefon? Ve městě nemám s LTE problém (české budějovice, tábor, praha, brno, zlín). Na vesnici problém je protože nemám band 20 (800MHz) ale táta jo a je to furt fičák. Ono i v menších městech je band 20 jako třeba sem ted byl v moravských budějovicích a tam se mi prostě telefon nechytal protože band 20.

Na 3G (edge atd..) kálí pes.


jistě v těchto placetejch regionech se to krásně budude to LTE ale kde jsou kopce, tak je to jiná písnička :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

dubrma
Příspěvky: 415
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dubrma » 5 years ago

hapi3 píše:
Behemot píše:Dyž vidím jak v Pze chodí EDGE a HSPA+ (xnásobně víc požadavků než volnejch slotů, takže nesíťuju asi tak stejně často, jako síťuju), tak bych musel bejt kokot abych na něco takovýho vlez. Na samotě u lesa s dobrou směrovkou to je asi použitelná volba, ostatně pár lidí to tak dělalo už s 3G, ale ty krabičky vod hnůjweje co tam strkají, to je tak vtip.


fakt? já ted byl na tejden na jižní moravě a kolem zlína a místní wifičkáři... to je zlej sen. Vytahnul sem z batohu 3g zonu od vodafonu a no problém. Neskutečný.. co tam ti wifi ISPíci dělaji? to neni internet. Pak začlo pršet a internet přes wifi nešel vůbec. Takže za mě, prodávejte takovýhle shity. V"bec se nedivim že lidi jsou názoru že wifi nejede a za deště nefunguje. To si tak nějak u nás v síti nedokáže představit ale tam kde sem byl to bylo běžný. Takže GO LTE GO.


Typi já byl teď v Praze a okolí a co tam ti wifináři dělají, to je snad zlej sen. Člověk si řekne centrum ČR, ale nepustí si ani video na návratu, fotky se načítají jak v 90'. Ještě že tam místy mají Cetin a LTE. Se pak nedivím, že k nám na Moravu nedorazí z Práglu zákon pozitivní pro wifináře. Go Kelner & DRFG GO! :D :D :D
1 x

Sherlock
Příspěvky: 99
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sherlock » 5 years ago

dubrma píše:
hapi3 píše:
Behemot píše:Dyž vidím jak v Pze chodí EDGE a HSPA+ (xnásobně víc požadavků než volnejch slotů, takže nesíťuju asi tak stejně často, jako síťuju), tak bych musel bejt kokot abych na něco takovýho vlez. Na samotě u lesa s dobrou směrovkou to je asi použitelná volba, ostatně pár lidí to tak dělalo už s 3G, ale ty krabičky vod hnůjweje co tam strkají, to je tak vtip.


fakt? já ted byl na tejden na jižní moravě a kolem zlína a místní wifičkáři... to je zlej sen. Vytahnul sem z batohu 3g zonu od vodafonu a no problém. Neskutečný.. co tam ti wifi ISPíci dělaji? to neni internet. Pak začlo pršet a internet přes wifi nešel vůbec. Takže za mě, prodávejte takovýhle shity. V"bec se nedivim že lidi jsou názoru že wifi nejede a za deště nefunguje. To si tak nějak u nás v síti nedokáže představit ale tam kde sem byl to bylo běžný. Takže GO LTE GO.


Typi já byl teď v Praze a okolí a co tam ti wifináři dělají, to je snad zlej sen. Člověk si řekne centrum ČR, ale nepustí si ani video na návratu, fotky se načítají jak v 90'. Ještě že tam místy mají Cetin a LTE. Se pak nedivím, že k nám na Moravu nedorazí z Práglu zákon pozitivní pro wifináře. Go Kelner & DRFG GO! :D :D :D


:clap:👏👏👍👍👍
0 x
Aleš Sobieský, BartNET Zlín