Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UPC na nákupech:

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 8 years ago

Sranda je, že nějaká agentura mi tuhle síť nabízela za 40M :D. Vzhledem ke stavu ARPU a zadluženosti byla drahá i zadarmo, respektive za těch 180 tis. Kč.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 8 years ago

stepan.benes píše:Sranda je, že nějaká agentura mi tuhle síť nabízela za 40M :D. Vzhledem ke stavu ARPU a zadluženosti byla drahá i zadarmo, respektive za těch 180 tis. Kč.


Koho spolkli ?
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 8 years ago

raven-il píše:
stepan.benes píše:Sranda je, že nějaká agentura mi tuhle síť nabízela za 40M :D. Vzhledem ke stavu ARPU a zadluženosti byla drahá i zadarmo, respektive za těch 180 tis. Kč.


Koho spolkli ?


Z infa co mám kabelovku v Klášterci nad Ohří, která tam už dlouho živoří, už jenom vzhledem k tomu že tam má prakticky všude optiku místní poskytovatel. Nedělali internet a zákazníky drželi hlavně díky tomu, že rozdávali služby skorem zadarmo.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

zajdee
Příspěvky: 256
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zajdee » 8 years ago

0 x

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 8 years ago

stepan.benes píše:
raven-il píše:
stepan.benes píše:Sranda je, že nějaká agentura mi tuhle síť nabízela za 40M :D. Vzhledem ke stavu ARPU a zadluženosti byla drahá i zadarmo, respektive za těch 180 tis. Kč.


Koho spolkli ?


Z infa co mám kabelovku v Klášterci nad Ohří, která tam už dlouho živoří, už jenom vzhledem k tomu že tam má prakticky všude optiku místní poskytovatel. Nedělali internet a zákazníky drželi hlavně díky tomu, že rozdávali služby skorem zadarmo.

Sluzby jim celkem fungovaly.. Ale ty ceny byly nemocny.. To jo.. 245Kc za pripojku je na psychiatra... Ani se neptejte na zduvodneni. Diky tomu tam v podstate nemeli konkurenci a je to momentalne celkem zajimave misto na enter
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 8 years ago

Neměli konkurenci ?!?! A co Kabel1 ?
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 8 years ago

stepan.benes píše:Neměli konkurenci ?!?! A co Kabel1 ?

Jasne Kabel1 a dal?

edit: Ok, asi bychom pokračovali v komunikaci o ničem.. Pokud vím tak v Klašterci nikdo krom Kabel1 internet (bavme se o reálně konkuence schopných službách)nedělá, určitě tím UPC neztratí, myslím, že to byl dobrý enter. Dráty maj všude, implementace Doscsis vcelku bez problémů a 3500 aktivnich přípojek to nemusí být vůbec marná investice. Prostor tam je
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 8 years ago

To a dál nic tam je právě kvůli Kabel1. Kabelovka se udržela na trhu jen diky tomu ze podrazila ceny. Presne proto skoncila v mistech kde slunce nesviti. Znacna cast zakazniku ve meste mela sluzby od kabelovky i od Kabelu1, prave diky cenam. Otazka je jak dlouho tenhle stav bude trvat.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 8 years ago

S Oudou se znam, volal mi kvuli UPC asi pred mesicem. Do tedka byl naprosto spokejenej.
A protoze Ouda ma vlastni IPTV tak by se nemel niceho bat. UPC neumi time shift a cetralni recorder..

stepan.benes píše:To a dál nic tam je právě kvůli Kabel1. Kabelovka se udržela na trhu jen diky tomu ze podrazila ceny. Presne proto skoncila v mistech kde slunce nesviti. Znacna cast zakazniku ve meste mela sluzby od kabelovky i od Kabelu1, prave diky cenam. Otazka je jak dlouho tenhle stav bude trvat.
0 x

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 8 years ago

stepan.benes píše:To a dál nic tam je právě kvůli Kabel1. Kabelovka se udržela na trhu jen diky tomu ze podrazila ceny. Presne proto skoncila v mistech kde slunce nesviti. Znacna cast zakazniku ve meste mela sluzby od kabelovky i od Kabelu1, prave diky cenam. Otazka je jak dlouho tenhle stav bude trvat.


Ja na to koukam ciste z pohledu Business planu UPC, cenovou politiku zachovaji, mozna naopak analog zlevni a nabidnou internet v baliku levnejc nez kabel1. Lidem je srdecne jedno, jestli dostanou 100 nebo 200 mbit, kdyz to vyjde nakonec o 150K levnejc, cena bere.. Kor v Klasterci. Pokud vim tak kabel1 jede pres GrapeSC, ne?
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz