Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Dial Telecom koupil skoro 30% akcií ČD-Telematika

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Re: Dial Telecom koupil skoro 30% akcií ČD-Telematika

Příspěvekod whef » 9 years ago

Nj ale keď nemáš jinou alternativu, a nikdo jiný tu nic nemá tak jsou dobrý, mi jsme za ně vděčný, že nám tu zbudovali site i když toho využili ostatní, jinak jednání s nimi super oproti Dialu a ostatním. Jinak Čez ITC nevím jak to je silný hráč, od nich taky něco dostat je problém, a stejně jsou na prodej a taky je někdo koupí z výše uvedených.
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 9 years ago

O ČDT bych se zatím nebál, DT podíl dřív nebo později prodá, protože s ČD se nikdo jen tak nedomluví. A účel existence ČDT rozhodně není to, aby nám dodávali konekt, to je vedlejší produkt. Vaše peníze se předlužené ČD skupině hodí, ale tím to končí :D

A to, že ve střednědobém horizontu hrozí, že nebude od koho brát konekt či bude značně omezena konkurence, tak to je i dle mého názoru pravda.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Viktor Novotný píše:zapominas na silneho hrace cez ict !

co se tyka CD-T tak tahle pofiderni firma je me volna at si ji koupi kdo chce, od nadrazaku nechci ani ohly sroubek :)


Marfi, sorry že to tak musím říct, ale tohle je velice krátkozrakej pohled. Filipiku o potřebnosti konkurence na poli transportních sítí tu sepisovat nemusím, vedl jsem ji v Přerově :)
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

ok, dejme tomu, jen proste tuhle firmu fakt nemam rad ... jejich naproste diletanstvi me privedlo k nazoru ze ruce pryc od nich :)
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 9 years ago

Akorat zapomínáte, že je to jeden z největších vlastníků distibučních sítí v ČR.. UPC na nich co se týče transportu v podstatě stojí
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Právě že nezapomínáme. Pokud by za akcí Dialu byli prachy PPF, pak tu máme hezkej monopol.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 9 years ago

a nekdo tu povidal ze sit CEZu je snad taky na prodej ??? ze tak najednou... ano, za spravou cenu prodaj leckdy i ti co by jinak nesceli, ale zrovna ted kdyz nam PPF vystrkuje ruzky...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

o tom uz se suska dlouho, ale nevim na kolik je to realne .. celkova koncepce je tak, ze uzly jsou v rozvodnach / trafnach vysokeho napeti, takze chapu kdyz to provozuje jedna firma resp matka/dcera .. ale prodat to .. nevim no
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 9 years ago

ja ke svemu stesti mam asi kilak dva od domova a 4 od hlavniho bodu koncovy bod CEZ optiky, takze kdyby doslo na extremni scenar, tak sem ready utyct behem chvile :) spise bych ale cekal ze skutecne UPC nebude delat mrtvyho brouka a taky neco udela, bude muset...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 9 years ago

Viktor Novotný píše:o tom uz se suska dlouho, ale nevim na kolik je to realne .. celkova koncepce je tak, ze uzly jsou v rozvodnach / trafnach vysokeho napeti, takze chapu kdyz to provozuje jedna firma resp matka/dcera .. ale prodat to .. nevim no

Aliatel byl uplne to stejne a kde je mu konec.
0 x
Dan Skoupý

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

stejne zas ne ... byl na tom velice dobre technicky, ale problem byly finance ... prislo me vzdycky, ze to ridi nejaky technik, hodne se cpalo do techniky ale bez uvahy zda se to nejak rentuje ..
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 9 years ago

Viktor Novotný píše:stejne zas ne ... byl na tom velice dobre technicky, ale problem byly finance ... prislo me vzdycky, ze to ridi nejaky technik, hodne se cpalo do techniky ale bez uvahy zda se to nejak rentuje ..

Ja myslel umisteni technologie. Pokud jde o ekonomiku, tak mel Aliatel velmi snadne pocty - navratnost 20 let :-) A to jeste v pripade VVN optiky platil jen material.
0 x
Dan Skoupý

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 9 years ago

stepan.benes píše:Právě že nezapomínáme. Pokud by za akcí Dialu byli prachy PPF, pak tu máme hezkej monopol.

Možná nezapomínáte... A víte o tom, že UPC (bývalým Sloane) končí letos exkluzivní smlouva na okruhy u telematiky ? Problémy jsou občas jednodušší než se zdaj na první pohled. A když máte někde majetkový podíl.. :wink:
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 9 years ago

Insider píše:
stepan.benes píše:Právě že nezapomínáme. Pokud by za akcí Dialu byli prachy PPF, pak tu máme hezkej monopol.

Možná nezapomínáte... A víte o tom, že UPC (bývalým Sloane) končí letos exkluzivní smlouva na okruhy u telematiky ? Problémy jsou občas jednodušší než se zdaj na první pohled. A když máte někde majetkový podíl.. :wink:


Víme :wink:
Akorát jsem si neuvědomil, že je to už letos. Toto utíká ...
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!