Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ha-vel a ufon

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 15 years ago

ha-vel a ufon

Příspěvekod shooter » 9 years ago

proč se na sajtech kde byl ufon objevují havel anteny ?
on ho snad koupil ?
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 9 years ago

ufon ma jeste nejakou cenu ? budoucnost je do 2 let demontovat vsecko a prodat do křowak republic... nicmene i v mem okoli se objevil k stavajicimu Orcave linku k technologii Ufona link s radiem Ray s logem Ha-Vel pred cirka 2 mesici...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod shooter » 9 years ago

pcwifi píše:ufon ma jeste nejakou cenu ? budoucnost je do 2 let demontovat vsecko a prodat do křowak republic... nicmene i v mem okoli se objevil k stavajicimu Orcave linku k technologii Ufona link s radiem Ray s logem Ha-Vel pred cirka 2 mesici...

jo přesně tak u mě taky tam něco bude
0 x

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 9 years ago

Protože jim poskytují konektivitu pro mobilní data.
0 x

Uživatelský avatar
lwq
Příspěvky: 1659
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: MistyMountain
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwq » 9 years ago

Jen jim poskytuji pojitka pro sajty bych rekl. Driv to pro ne delala GTS myslim a to je uz ted proste drahy ... :lol:
0 x
LWQ ... Vice na www.lwq.cz (treba GIOM 3000 atp.) ...

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 9 years ago

lwq píše:Jen jim poskytuji pojitka pro sajty bych rekl. Driv to pro ne delala GTS myslim a to je uz ted proste drahy ... :lol:


Pokud to delala GTS, tak je to mozna taky o tom, ze ta zmenila politiku. Zacinaji jit i do koncovych zakosu a firem. Coz se ostatne po spojeni s T-Mobile dalo cekat. Takze je otazka jestli je ufoni neukoncili taky proto.
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

lyra
Příspěvky: 569
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lyra » 9 years ago

Podle mě tam bude i jina vazba. Když jsme rušily 2 tarify ufouna tak jsme uvedli ze odchazime pro nedostatecne pokryti site ufon. Bylo nam nabidnuto pokracovat v siti ufon ale pod gsm pokrytím sitě ktera jede pod T Mobile. Je možna nějaka dohoda třeba mezi min kdo vi.


www.wiracom.cz
0 x

shooter
Příspěvky: 772
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod shooter » 9 years ago

to bude ta novinka tady měl ufon jen jednu bts ale anteny havel tu jsou 2 a druha svítí smerem T-bts
0 x

halamicek
Příspěvky: 248
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod halamicek » 9 years ago

i v jednom městě u nás se spoj ha-vel objevil na BTS T-mobilu (tak 2-3 měsíce)
0 x
Halamíček Jakub