Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Freebone akvírován itselfem (repost)

Informace o majetkových vztazích a jejich změnách v telekomunikacích.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Freebone akvírován itselfem (repost)

Příspěvekod zdenek.svarc » 10 years ago

K 30.9.2013 došlo ke změně majitele společnosti Freebone s.r.o. Novým 100% držitelem obchodního podílu se stala společnost itself s.r.o.

Stále trvám na tom, že podnikání v ISP má tak vyjímečný charakter zhodnocování aktiv, že vám jej nabídne jen málokteré jiné podnikání. A tak pokud nemusíte, neprodávejte. Ani já jsem prodávat nemusel. Došel jsem však do stavu, kdy se mi ze života vytratila tvůrčí činnost a vlastně i radost. A to chce vždy změnu. Zásadní změnu.

Freebone byl provozovatelem serveru ISPforum.cz. Součástí akvizice však není provoz ISPforum.cz, který bude i nadále fungovat v nezměněné podobě a pod mým vedením.

Případné dotazy klidně do diskuze, není třeba PM.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 10 years ago

Jako bys Zdeňku tušil, jak dopadnou volby ! :wink:
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 10 years ago

Zdenku jak to vidíš s Jezerkou? Budeš mít do budoucna ještě chuť něco zorganizovat.
0 x
Bývalý ISP...

soucez
Příspěvky: 845
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod soucez » 10 years ago

Zdeněk Švarc píše:K 30.9.2013 došlo ke změně majitele společnosti Freebone s.r.o. Novým 100% držitelem obchodního podílu se stala společnost itself s.r.o.

Stále trvám na tom, že podnikání v ISP má tak vyjímečný charakter zhodnocování aktiv, že vám jej nabídne jen málokteré jiné podnikání. A tak pokud nemusíte, neprodávejte. Ani já jsem prodávat nemusel. Došel jsem však do stavu, kdy se mi ze života vytratila tvůrčí činnost a vlastně i radost. A to chce vždy změnu. Zásadní změnu.

Freebone byl provozovatelem serveru ISPforum.cz. Součástí akvizice však není provoz ISPforum.cz, který bude i nadále fungovat v nezměněné podobě a pod mým vedením.

Případné dotazy klidně do diskuze, není třeba PM.


To bylo vzdycky na setkanich reci ze ten kdo proda je takovej a makovej.... a buch :-)
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 10 years ago

Tomáš Nesrsta píše:Zdenku jak to vidíš s Jezerkou? Budeš mít do budoucna ještě chuť něco zorganizovat.

Rád bych, akorát se obávám, že bez pomoci už nebudu dostatečně kompetentní akci takového rozsahu (třídenní) zvládnout.

soucez píše:To bylo vzdycky na setkanich reci ze ten kdo proda je takovej a makovej.... a buch :-)

Mám za to, že vysvětleno je to v úvodním příspěvku dostatečně.
0 x

lukas
Příspěvky: 643
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod lukas » 10 years ago

Ta smlouva zverejnena ve sbirce listin je dost inspirujici, resi velmi podrobne spoustu veci, precist to ve volnych chvilich na mobilu mi trvalo nekolik dni :) Sice to nebyl zamer, ale diky, rozhodne podmetne.
0 x
Lukas Kristek

Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Filipová Ludmila » 10 years ago

Zvláštní zaslechla jsem a já osobně to nazývám syndrom vyhoření je to výstižnější a jasnější. Osobně cena by musela být dost zajímavá abych o takovéto věci přemýšlela. Při objemu Freebone klientů a obratu tomu nerozumím nejšikovnějšího technika nebo obchodníka ustanovím šéfem a odjedu na inspirující dovolenou. Stavy jednou jsem nahoře jednou dole znám celkem dobře od našeho hlavního technika a na to, že už jsme měli být prodáni tak 10x kdy naštěstí se nenašel kupec a asi by to co bych od něj měla chtít (finance) by nebyl ochoten dát takže by se dřív našel někdo kdo by hlavního technika zastoupil z řad techniků jemu podřízených. Nikdy prostě není tak špatně, aby nebylo ještě hůř. Takže tomuto prodeji nerozumím v podtextu u druhého postu spíše cítím únavu ze vší té letité práce, ale to se dá řešit ne prodejem a pokud za tím nebyla únava tak opravdu něco osobního co nám asi nemá příslušet vědět a máme to brát jak to je. Pokud by se stalo něco v lidském životě blbého pak bych ten prodej pochopila za včas přehodit odpovědnost za klienty a zaměstnance je asi rozumější než to nechat pojít úplně. Ale to rozhodnutí nezávidím pokud jej navíc nekompenzovala cena. každopádně je to celkem překvapení. Přeji ať se vám daří LF
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Taky bych za 30 míčů rád vyhořel, ale jinak dobrý :D .
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 10 years ago

Davide, s Tvým počtem klientů můžeš vyhořet maximálně za několik set tisíc ;)

Ludmilo, než napíšete další takto dlouhý příspěvek, doporučuju jej nechat zkontrolovat. Kontrolu by měl provést někdo, kdo rozumí alespoň trochu používání čárek v textu. Vy sama toto zjevně neovládáte, a proto doporučuji vyhýbat se více jak dvouvětým příspěvkům. Vaše myšlenka byla možná dobrá, ale způsob jakým píšete to naprosto degraduje.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 10 years ago

Leeonek píše:Davide, s Tvým počtem klientů můžeš vyhořet maximálně za několik set tisíc ;)



Tak to máš opět pravdu :lol: .
0 x