Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RouterOS (MikroTik) v5.0rc4

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Uživatelský avatar
routerboardista
Příspěvky: 86
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

RouterOS (MikroTik) v5.0rc4

Příspěvekod routerboardista » 13 years ago

Právě vyšla další verze, tak kdo zná odkaz na moje stránky, tak stahujte ode mně. Vy ostatní si musíte počkat na oficiální zveřejnění na stránkách autorů. Takže klídek nerváci a udavači, časem se dočkáte! Zatím tahejte kačera :D
0 x
Nic není v síti horšího, než vytočený znalec Linuxu. :-)
Jaký Vánoční dárek pro školáka ? no přeci WiFi Jammer
¡¡¡ ıʇıs ʌ ɔǝןǝɹʇǝʌ ıpɐʌ ıʇ pnʞod 'uǝʇuɐ ɥɔʎɯ po ןɐp ǝs zɹp

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 13 years ago

routerboardista píše:Právě vyšla další verze, tak kdo zná odkaz na moje stránky, tak stahujte ode mně. Vy ostatní si musíte počkat na oficiální zveřejnění na stránkách autorů. Takže klídek nerváci a udavači, časem se dočkáte! Zatím tahejte kačera :D



V pohodě - testuj si pěkně novou verzi a klidně si pak drbej hlavu, že ti třeba nenastartuje Tik (ikdyž se mi to stalo jen jednou, že by nenajel po ugradu ale to je docela dávno)... já si v klídku počkám, až jak ji zrecenzujete a podle toho si ji nasadím... A to si ještě rozmyslím, jestli budu upgradovat, když mi všechno funguje... A myslím, že nás bude víc, kdo bude vyčkávat :-)

A jestli si myslíš, že tím nekoho naštveš, tak jsi na omylu :-)
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 13 years ago

routerboardista: chlapče, kolik Ti prosím je?
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 13 years ago

routerboardista píše:Právě vyšla další verze, tak kdo zná odkaz na moje stránky, tak stahujte ode mně. Vy ostatní si musíte počkat na oficiální zveřejnění na stránkách autorů. Takže klídek nerváci a udavači, časem se dočkáte! Zatím tahejte kačera :D


Seš teda fakt borec. Ted jsi nám to tady všem nandal. Strašně ti závidíme že máš novou verzi :D
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 13 years ago

honzam píše:
routerboardista píše:Právě vyšla další verze, tak kdo zná odkaz na moje stránky, tak stahujte ode mně. Vy ostatní si musíte počkat na oficiální zveřejnění na stránkách autorů. Takže klídek nerváci a udavači, časem se dočkáte! Zatím tahejte kačera :D


Seš teda fakt borec. Ted jsi nám to tady všem nandal. Strašně ti závidíme že máš novou verzi :D


Jo jo, jsem z toho uplně šedivej, že nemám 5.0rc4 :-D
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 13 years ago

zatraceně, jsem asi zaspal, sem jako poslední zkoušel RC1, z toho nebudu spát, že už má někdo RC4 :cry:
0 x

Uživatelský avatar
goblajz
Příspěvky: 820
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod goblajz » 13 years ago

routerboardista píše:Právě vyšla další verze, tak kdo zná odkaz na moje stránky, tak stahujte ode mně. Vy ostatní si musíte počkat na oficiální zveřejnění na stránkách autorů. Takže klídek nerváci a udavači, časem se dočkáte! Zatím tahejte kačera :D

Ty seš jak malej kluk!
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 13 years ago

Já bych to tu nechal. Je tu vidět inteligence určitého člena
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 13 years ago

jsem také pro smazání, to je naprostá hloupost o čem se tady diskutuje.

to je jako kdybych napsal že mám nové auto
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 13 years ago

okoun píše:jsem také pro smazání, to je naprostá hloupost o čem se tady diskutuje.

to je jako kdybych napsal že mám nové auto


Že máš prototip nového auta :-D
0 x

baz
Příspěvky: 413
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod baz » 13 years ago

ale to bys musel byt taky velky pako, aby ses chlubil jeste nezverejnenym a dost mozna nepodarenym prototypem. ale delalo by ti to dobre,ze se tim muzes chlubit, stejne jako by sis vomejval prirozeni chladnou vodou :lol:
0 x

rb5
Příspěvky: 1
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod rb5 » 13 years ago

spíš to vypadá, že už tu RC4 testuje, podle ohlasů na jeho firmu.. http://internetprovsechny.cz/wifi.php?v ... =654&view=
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 13 years ago

jak víš že to je jeho firma?
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 13 years ago

honzam píše:jak víš že to je jeho firma?

Neni. :-) Znam tu firmu az moc dobre...
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 13 years ago

Kacera tahas tak maximalne ty, podle toho jak se vyjadrujes :-))
0 x