Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 3.20

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Verze 3.20

Příspěvekod Maxik » 13 years ago

do 133c cpat neco vyssiho nez 2.9.50 to uzdela jen silenec :) Pokud uz se na to nedostanes tak seriovej kabel a nahraj z5 2.9
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

jo na zařízení s 16MB ramky to neni vůbec dobrý. Proto máš procák furt na max protože furt něco swapuje a nemá místo v ramce. Na normální RB133 funguje v pohodě.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 13 years ago

pcwifi píše:po napcani ver. 3.20 na RB133c se mi bohuzel deje, ze cpu maka stale na 100% a nedovedu do nej nacpat nejakou rozumejsi verzi s kterou to nebude takhle blbnout. Selhava i moznost pres netinstall, kdy vse vypada nadejne, ale...

RouterBOOT booter 2.5

RouterBoard 133C

CPU frequency: 175 MHz
Memory size: 16 MB

Press any key within 2 seconds to enter setup..
trying bootp protocol.... OK
Got IP address: 192.168.88.55
resolved mac address 00:24:8C:BE:60:CB

transfer started ....................... transfer ok, time=2.27s
setting up elf image... OK
jumping to kernel code
Kernel panic - not syncing: VFS: Unable to mount root fs on unknown-block(0,0)

a v netinstallu zadna zmena,neni moznost do RB cokoliv jakkoliv napumpovat :roll:



Zkus tam 3.30 a povypinej vse co nepotrebujes.
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 13 years ago

s NetInstallem jsem se nejak zapotil ale je to tam, 2.9.51 a vse ok,cpu chrni v klidu...toto byla premiera takoveto laborovani pres seriovy kabel :D tHx
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))