Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 2.9.10

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
LaSolitaire
Příspěvky: 82
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Heeeeeeeeelp

Příspěvekod LaSolitaire » 18 years ago

Jsem zjistil, ze obnovena konfigurace na novym HW dela strasny problemy.
Treba se mi vubec nechteji nacitat obrazky !!!!

Vsechny pravidla v MT jsem zkusil vypnout a stale to dela to same. I jsem zkusil downgrade na verzi 2.9.6 ale stale nic.

Stranka se nacte a chybi spousta obrazku.

Jestli Mikrotik neumi migrovat konfiguraci na jiny HW, nebo ma po migraci takoveto problemy, tak je to SW celkem na dve veci :/
0 x

bart.simpson
Příspěvky: 63
Registrován: 18 years ago
Bydliště: IDTNET - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bart.simpson » 18 years ago

Nebyl bych si jistej že je to změnou HW a vinou Mikrotiku. Mikrotik nerozlišuje jestli jde o obrázek nebo třeba clear text.... jsi si jistej že není chyba jinde ?
0 x
Text vyjadruje me osobni nazory, ktere se nutne nemusi shodovat s nazory nekoho jineho. :-)

http://www.idtnet.org

LaSolitaire
Příspěvky: 82
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LaSolitaire » 18 years ago

Pred tim, nez jsem vymenil HW router, vse slapalo.
Po vymene HW routeru prestaly fungovat SQ - viz predchozi prispevky. Ale to uz mi Jali objasnil.

A pak jsem jeste zjistil, ze blbne nacitani stranek. Nenacitaji se vsechny obrazky a ne jen me, ale vsem :(
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 18 years ago

LaSolitaire píše: Jestli Mikrotik neumi migrovat konfiguraci na jiny HW, nebo ma po migraci takoveto problemy, tak je to SW celkem na dve veci :/


Jestli autu po výměně pneumatik praskne žárovka v zadní mlhovce, je to auto celkem na dvě věci.
0 x

LaSolitaire
Příspěvky: 82
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LaSolitaire » 18 years ago

Zdeněk Švarc píše:
LaSolitaire píše: Jestli Mikrotik neumi migrovat konfiguraci na jiny HW, nebo ma po migraci takoveto problemy, tak je to SW celkem na dve veci :/


Jestli autu po výměně pneumatik praskne žárovka v zadní mlhovce, je to auto celkem na dvě věci.



Omlouvam se, tak jsem to nemyslel......
Kdyz jsem to psal, byl jsem jiz silne rozlicenej.
Proste se mi za poslednich 14dni podelalo dost veci ohledne WIFI a stale to nefunguje tak, jak to fungovalo predtim.

1) hlavni router, kde bylo vse nastavene
2) migrace na novy router se nepovedla asi tak jak mela a od te doby to kraví, lidi rvou..... (nenacitaji se korektne stranky)
3) nejakej debil nas rusi
4) strasne se nam kousaly WIFINY

To uz je fakt moc a jeste pred Vanoci :(
0 x

Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

bart.simpson píše:Winbox si nepamatuje jako ve verzích 2.8.xxxx jak jsem mu roztáhl kolonky neustále se dává do defaultu.


mam porad verzi 2.9.8 - a funguje mi to jen a pouze pod linuxem kdyz winbox naemuluju pod wine :-D tak to drzi jak ma :-D (vyzkouseno s queues)

pod win se mi to rovna do deafaultu ...
njn Mikrotik tahne s Linuxem za jeden provaz :-D
0 x