Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 6.45.3

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Polk
Příspěvky: 284
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Verze 6.45.3

Příspěvekod Polk » 4 years ago

​What's new in 6.45.3 (2019-Jul-29 12:11):

Important note!!!
Due to removal of compatibility with old version passwords in this version, downgrading to any version prior to v6.43 (v6.42.12 and older) will clear all user passwords and allow password-less authentication. Please secure your router after downgrading.
Old API authentication method will also no longer work, see documentation for new login procedure:
https://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:API#Initial_login

*) certificate - renew certificates via SCEP when 3/4 of lifetime reached;
*) crs317 - fixed multicast packet receiving (introduced in v6.45);
*) hotspot - fixed default profile values not being used (introduced in v6.45);
*) rb4011 - fixed SFP+ interface linking (introduced in v6.45.2);
*) smips - reduced RouterOS main package size (disabled LTE modem, dot1x and SwOS support);
*) supout - fixed SIM slot printing (introduced in v6.45);
*) wireless - improved U-APSD (WMM Power Save) support for 802.11e;
0 x

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Nemáte někdo problém s touto verzí ? Nahrál jsem to do 1100AHx4 a po 3 dnech mi zarizeni nejde lognout prez SSH, winbox prez ip je uplne hluchy zasekne se na connecting ale prez WWW a Telnet to normalne funguje. Jinak data normalne propousti, CPU neni na 100% nebo tak .. nechapu :/
0 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 4 years ago

zatial je to ok kde som to daval...
0 x

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Tak jsem se tam dostal prez terminal a vypl a zapl winbox a rozjelo se to ... divne. Každopádně přez SSH se tam neslo dostat psal spatne heslo a prez winbox jen connecting a dude taky nešlo prihlasit.

EDIT:
Aha tak uz vim proc mi ssh neslo a telnet jo. Protoze jsem to zkousel ze zarizeni ze stareho FW. Kazdopadne zasekl se winbox a dude client se nechtel prihlasit az do vypnuti a zapnuti winboxu v services...
0 x