Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Winbox 3.11 x Windows 10

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Re: Winbox 3.11 x Windows 10

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

Mám čistou instalaci a dělá to jak na 32 tak i 64 bit....
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 6 years ago

Mám taky origo 10/64b. a dělá to různé psí kusy, které se ale dají vydržet. Jen nepochopím, proč to při otvírání starých verzí klientů háže nesmyslnou hlášku a není to zpětně kompatibilní. Bylo by lepší hodit jasnou hlášku nebo to udělat zpětně kompatibilní. Někdy není stará verze WinBoxu ihned k dispozici a každopádně to zdržuje. A začátečník to taky nemusí pochopit vůbec a neví, co se děje.
mpcz, 26.dec.2017
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

několikrát se mi to také stalo a stalo se to když padlo spojení na stroj kde jsem byl přihlášen a při tom zrovna jak to padalo tak sem mačknul na nějaké jiné okno prostě jiný program a už se to stalo...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 6 years ago

může někdo vysvětlit detailně co to dělá?

Teď jsem si vzpomněl že přes vzdálenou plochu se winbox občas nedá ovládat ale stačí kliknout na nějakou nabídku ve sloupečku winboxu a už to zase jede. O ničem dalším nevim. Jo kromě třeba toho že když se zadá něco špatně a vyskočí error hláška tak se musí kliknout myší na zavření a nestačí to jenom odentrovat.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

ano to je to okno když vyskočí error hláška, prostě malej čtvereček a nebo právě když se odpojí winbox sám protože lehne spojení což ale bylo u té starší verze že
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...