Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Chyba v 2.9.8 wireless

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Chyba v 2.9.8 wireless

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

2.9.8 - obcas se mi rozpoji klient na RB-532 2,4Ghz CM9 na AP (Zcom) signal : -79db obcas mi to udela třikrát za hodinu obcas třikrát za den , narostou pingy zacne bejt paketlost - pote neprojde nic trva to asi tak 5 - 10 minut než se to SAMO zase spoji , rychlejší je však disable enable zarizeni. Delá vám to také ?
0 x

Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

v LOGu to nic nehodi jelikoz to signal ma a je to porad asociovane , tej se mi to stalo schvalne sem pockal a asi tak 400krat ping neprosel .. pote to zase naskocilo tak jak ma ..
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 18 years ago

Steebe píše:v LOGu to nic nehodi jelikoz to signal ma a je to porad asociovane , tej se mi to stalo schvalne sem pockal a asi tak 400krat ping neprosel .. pote to zase naskocilo tak jak ma ..


Dela to uz u verze 2.9.6, ze se to z niceho nic odpoji, pise to chvili searching network a pak se to po chvili samo zase nahodi. Nekdy toto odpojeni trva 10 s, nekdy zase i dyl.
0 x

Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

ja tam mam ve statusu porad videt signal a v interface je R jako Runing takze to spojeny teoreticky je ale ping najednou vypadne a nejede tak 5 minutek max dele to snad nebylo .. a zase naskoci ve statusu sem nic nezahlednul ze by se zmenilo ...
0 x

Dušan Vlček

Příspěvekod Dušan Vlček » 18 years ago

signal -79 neni zrovna mnoho, ale melo by to stacit. Zkuste wireless-test, ktery mikrotik uvolnil, vcera jsem jej instaloval na nektere nase pristupove body, zda se, ze se nektere tyto veci o neco zlepsily, ne sice uplne, ale nejaky posun tam je.
0 x

kdavid
Příspěvky: 342
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Dobřany

Příspěvekod kdavid » 18 years ago

Mne sa to sprava rovnako! Mam verziu 2.9.6... Ktora verzia je z tohto hladiska bezproblemova??? A kde sa da, z ktoreho linku updatovat Mikrotik pre routerboard na najvyssiu verziu?
0 x

Steebe
Příspěvky: 110
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Steebe » 18 years ago

kdavid píše:Mne sa to sprava rovnako! Mam verziu 2.9.6... Ktora verzia je z tohto hladiska bezproblemova??? A kde sa da, z ktoreho linku updatovat Mikrotik pre routerboard na najvyssiu verziu?


Zuby nechty se drzim 2.9.8 a jak tak koukam asi jeste budu ... nove verze sou sama chybka ... hosi z mikrotiku by meli vic maknout ...
0 x