Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 2.9.32

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
bart.simpson
Příspěvky: 63
Registrován: 18 years ago
Bydliště: IDTNET - Praha
Kontaktovat uživatele:

Verze 2.9.32

Příspěvekod bart.simpson » 17 years ago

What's new in 2.9.32:

*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - rate limiting queue addition failed sometimes;
*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - after reboot 100s of users reconnecting can make
some connections non working;
*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - some logged out users could still be shown in active
ppp users lists, disallowing re-login if only-one is set;
*) speed up WinBox secure mode data transfer rate 2.5 times;
*) notice clock changes made by NTP and adjust GMT offset accordingly;
*) console command "system reset" has been renamed to "system reset-configuration";
*) user manager - improved object removal performance;
*) user manager - added session and log removal;
*) user manager - user page now requires customer's public-id;
*) user manager - fixed logout crash bug;
*) user manager - fixed order of dirs in export;
0 x
Text vyjadruje me osobni nazory, ktere se nutne nemusi shodovat s nazory nekoho jineho. :-)

http://www.idtnet.org

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 17 years ago

Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.
0 x

janrad
Příspěvky: 45
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod janrad » 17 years ago

pepulis píše:Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.


a ako je na tom scheduler v tejto verzii ?? funguje aj po resete RB alebo uprave scriptu ?? Alebo je to tak ako v 31 ?
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 17 years ago

janrad píše:
pepulis píše:Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.


a ako je na tom scheduler v tejto verzii ?? funguje aj po resete RB alebo uprave scriptu ?? Alebo je to tak ako v 31 ?


To netusim, protoze tak dlouho jsem ho nezkousel, aby se mi enjaky skript vykonal. Pouzivam verzi 2.9.28, tam mi jede vse bez problemu, i scheduler.
0 x

McCall
Příspěvky: 100
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod McCall » 17 years ago

mám tuto verzi na cca 30-40 strojich ... jak na PC routerech tak na RB 112 a 5xx ... všude mi scripty na zálohu chodí ... i scheduler ...
0 x
SW správa sítě Hlucin.net