Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 6.7

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Re: Verze 6.7

Příspěvekod tom-tom » 10 years ago

Mě to padalo tak, že když bych tam dal skript, tak by to bylo furt v rebootu. A nerad něco řeším resetátorem/rebootem.
To už dám raději na obě strany pcb z rocketu. Pojedou podstatně líp, ikdyž ubnt na ptp dávám velice, velice nerad.
0 x
T-T

goober
Příspěvky: 1
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod goober » 10 years ago

Mne maly script /ip firewall address-list enable [/ip firewall address-list find list=ACCESS_INT comment=vecer_autoenable] zabije vsetky routre o polnoci. Najprv management zabija jedno jadro CPU na 100%, cca na 15 min (neda sa ani prihlasit na router) a potom automaticky restart. Robi to na vsetkych RB co maju ver 6.7. Aspon u nas. Takze chyba ni je len v duplicite IP v access liste ale aj v hromadnej zmene parametrov pomocou find. Na 6.1 az 6.5 ide prikaz OK.
0 x

tom-tom
Příspěvky: 1089
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod tom-tom » 10 years ago

Vážení uživatelé, v nové aktualizaci jsme opravili několik závažných chyb a přidali nové úžasné fukce, které vám umožní používat router v režimu off-line :D
0 x
T-T

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 10 years ago

je tato 6tka uz pouzitelna?
0 x

Uživatelský avatar
aliney
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod aliney » 10 years ago

Podle delky vlakna bych se bal ji vubec stahnout :-D
Zasekl jsem se na 5.21 takze zkracena verze "funguje/nefunguje" (nstreme/nv2) by me mozna uz mela pomalu zajimat.
0 x
kvalita tohoto fóra klesla pod hranici, která je snesitelná

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

tak dnes opět po krátké výpadku proudu který nastal v celém městě se u jednoho klienta s RB711 a verzí 6.7 zakázalo rádio a vymyzalo se nastavení rádi, jinak všechno zůstalo, co to jako má znamena aby se z toho člověk zeblil...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 10 years ago

vidis, ja ted resim treba to, ze se nam odmlcely dve paterni anteny v jeden moment a ani vypadek elektriky nebyl zapotrebi (mame to navic na baterie)
byl jsem tam a na obou problikava stridave wifi signal , jako kdyz je to v recovery modu :evil:
zarizeni to jsou ale nanoBridge , vymena ozarovaku , bleee
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 10 years ago

reset píše:vidis, ja ted resim treba to, ze se nam odmlcely dve paterni anteny v jeden moment a ani vypadek elektriky nebyl zapotrebi (mame to navic na baterie)
byl jsem tam a na obou problikava stridave wifi signal , jako kdyz je to v recovery modu :evil:
zarizeni to jsou ale nanoBridge , vymena ozarovaku , bleee


tie ozarovace treba osadzovat aby tie zapadky do seba nezapadli ale opacne...aby nesli do tych dierok...
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 10 years ago

sroubovak a trocha umu a je to , ale vymejslel to dement
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 9 years ago

V teto verzi mi na spoji zmizelo nastaveni country. Zarizeni RB433AH. Spoj se samozrejme rozpadl.
0 x

pavlos
Příspěvky: 104
Registrován: 13 years ago
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod pavlos » 9 years ago

Dobrý den, kde je možné stáhnout v6.7? Thx
0 x


pavlos
Příspěvky: 104
Registrován: 13 years ago
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod pavlos » 9 years ago

Díkas
0 x