Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 2.9.29

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 17 years ago

skrebon píše:Mate niekto tuto verziu a uptime viac ako 30dni ? Iface metalika, ziadne wifi....


zatím ne, mám tuto verzi teprve 3 dny a zatím v poho... Na jednom stroji mám jen 2x LAN, bez wifiny a běhá to jak hodinky... běží na tom shaping, DHCP server, NTP server, přesměrování některých portů a NAT...

Na druhým stroji to taky běží teprve 3 dny a je tam MAC authorizace a bridge¨, 2 wifiny a jedna metalika. Zatím bezproblému... Ale čas ukáže...

A nechci nic řikat, ale měsíc ji těžko bude někdo mít, když verze vyšla cca před týdnem... :-)
Naposledy upravil(a) Besito dne 30 Aug 2006 03:18, celkem upraveno 1 x.
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 17 years ago

Nevíte kdy má vyjít verze 2.9.30?
0 x

McCall
Příspěvky: 100
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod McCall » 17 years ago

skrebon píše:Mate niekto tuto verziu a uptime viac ako 30dni ? Iface metalika, ziadne wifi....


je teprve 9 dní stará .... jak by někdo mohl mít uptime 30 dní ???
0 x
SW správa sítě Hlucin.net

jumbocb
Příspěvky: 81
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod jumbocb » 17 years ago

2.9.29 mám na RB 112 2x WIFI CM9 5ghz a 1x LAN na tom 4x user 2x bridge a teče přez to cca 3mb vše OK vytížení procesoru cca 20-40 % průměr 25% a v pohodě. Nakop jsem ji tam 2 den od vydání tak cca 8 dní v pohodě
0 x