Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

6.0 final

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 795
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: 6.0 final

Příspěvekod Petr S. » 10 years ago

Tenhle problém mi to dělá občas i na 6.1, ale zatím jsem to nijak výrazně neřešil.
0 x
..:: DobraSit.cz ::..

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

na 6.4 to same, neresim, opetovne otevreni jiz OK, jen nezvyk a v prvnich chvilich ulek co se posralo, jakobych mel jen read prava :lol:
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 10 years ago

u 6,4 sem si toho taky vsimnul ze mi to obcas udela ....
0 x

Dalibor Toman
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Dalibor Toman » 10 years ago

19marek19 píše:Ahoj, robil som upgrade z verzie 5.25 na 6.4. Vsetko bezi ok, len som si vsimol, ze pri vybere niektorych poloziek z menu (napr tools-Btest Server, ale su aj dalsie) cele okno, ktore sa otvori je zasednute a neaktivne, staci ale znovy vojst do toho isteho menu a uz je aktivne a da sa nastavovat. Co s tym? Je to ok?

v nejakym RCcku uz je to pry opravene
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 6 years ago

Zdravím,
po delší odmlce tohoto vlákna mám prosím dotaz:
Potřebuji udělat scan na klientovi, který běží na RB133. Napadá někoho nějaký šikovný způsob, jak k tomu scanu přijít?
Ověřený způsob je přehrát verzi 6.x, ale s tím mám blbé zkušenosti, tak tak se mi podařilo vracet na 5.16, které je tam nyní. Nebo už je problém s upgrade na 6.x vyřešen? Chodí to někomu, třeba i na půl hodiny, než ten scan udělám?
Děkuji, mpcz, 11.dec.2017
0 x