Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze v5.25

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Uživatelský avatar
Fang
Příspěvky: 109
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Verze v5.25

Příspěvekod Fang » 11 years ago

Nezaznamenal někdo problémy s IPSEC? Po nahrání 5.25 se zhruba jednou týdně stane, že se spojení rozpadne (ESP; AES-128; MD5; non tunel mode - čistě šifrování mezi dvěma veřejnými IP). V jednom případě to je RB750G oproti x86 (atom N2600) a v druhém to jsou RB750.
0 x

p1_p1_p1
Příspěvky: 38
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod p1_p1_p1 » 11 years ago

neni moc cas tak jak jsem nastavoval dve sxtG proti sobe na 5,25 tak to vytuhlo :mrgreen:


takze si vyberte jestli ELITA x JELITA ? :wink:


a mimochodem rb2011uas-rm s FW 6,0 final -> downgrade na 5.25 nebo 5.24 kvuli problemum s ppp vpn a nefunguje opticka sachta ... co je zas kua toto :( to tam zas narvali jinej chip nebo co?
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

vysla 6.1 tak ju nahod do 2011, pry vse opraveno,ja na to jeste nemel cas...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Krabík
Příspěvky: 201
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krabík » 10 years ago

Ahoj, stalo se vam nekomu, ze se nekteri klienti odpojuji z AP? At je to nv2 nebo nstreme, ale jsou to vzdy ty samy. Signal i ccq mji OK. Ukazuje to spis na problem na strane klienta, ale jakekoliv zmeny u nej nepomohly. Jedine co trochu pomohlo byla zmena na AP z 5.25 na 5.21, pak je odpojovani mene caste, misto v radu minut je to v radu hodin. Dokonce jsem u 5.25 pozoroval u nekterych klientu rapidne zhorseni RX CCQ az skoro k nule... Zkousel jsem i nejakou verzi 6.X (uz nevim presne jakou), ale tam to nebylo lepsi, dokonce se snizila propustnost ke klientum, takze jsem to hned downgradnul zpet na 5.xx
0 x