Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 6.0rc1

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
query
Příspěvky: 264
Registrován: 13 years ago

Re: Verze 6.0rc1

Příspěvekod query » 11 years ago

No, tak to asi taky přeleju. Jen si myslim (a trochu doufám), že než se k tomu dostanu, tak bude už stable verze.
0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 11 years ago

nahodil som 6.0rc2 na rb2011, vyrazne poklesa cpu zataz.....vyzera ze zatial bezproblemov,upgrade z 5.21.
Ma to niekto nasadene aj na miestach kde mu bezi nv2? zaujimalo by ma ako sa to sprava vo wireless....
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 11 years ago

na mikrotik foru někdo psal že se to s rc2 rozpojuje. Čili na bezdrát bych zatím nechal 5.21. 6tka ještě není vyladěná co se týče bezdrátu
0 x

Walkeer
Příspěvky: 746
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Walkeer » 11 years ago

honzam píše:na mikrotik foru někdo psal že se to s rc2 rozpojuje. Čili na bezdrát bych zatím nechal 5.21. 6tka ještě není vyladěná co se týče bezdrátu

...ne ze by se petka nerozpojovala :D
0 x

net.work
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod net.work » 11 years ago

od v 5.21 jiz disconnecty nejsou ;)
0 x
Jan Ptáček

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 11 years ago

Tak tak. Zkoušel jsi 5.21? Ani jeden disconnect
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

Pozerám, že RC verzia má pod 10Mb :) Akurát som to nahral na jeden Nkový NV2 spoj....tak čakám čakám.
0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 11 years ago

midnight_man píše:Pozerám, že RC verzia má pod 10Mb :) Akurát som to nahral na jeden Nkový NV2 spoj....tak čakám čakám.

no to som zvedavy ako ti ide to nko daj vediet....ja to mam na rb2011 hned za branou a zatial dva tyzdne to ide ako hodinky(klop klop), vyrazne rychlejsie, vyrazne menej zerie resources.....
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

23 hodin uptime zatial ok....kvalita, priepustnost, pingy rovnaké ako 5.19, zapnute NV2...bez vypadkov.
0 x

rado3105
Příspěvky: 2288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod rado3105 » 11 years ago

midnight_man píše:23 hodin uptime zatial ok....kvalita, priepustnost, pingy rovnaké ako 5.19, zapnute NV2...bez vypadkov.

ale cpu spotreba by mala byt nizsia...aspon co mam rc2 verziu...(tak je vyrazne nizsia...)..
SQ ti funguju?
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

je to bridge spoj....taketo veci tam nebezia. 3 dni uptime...spoj bez problémov na NV2. Čo vy ostatní?
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

DUDE Nepozná registračnú tabulku v SNMP a teda pri spojoch nezobrazuje rate, frekvenciu a signal...riešil to niekto?
0 x