Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Verze 6.0beta3

Oznámení a diskuse ke konkrétním verzím.
Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Re: Verze 6.0beta3

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

ja bych tomu figl nerikal, spis tupost 8) nicmene ano, co bylo receno funguje, pokusne jsem zkusil na RB532 a ok. Ma smysl mit nekde vubec betu6 ? nejake znatelne vylepseni apod ?

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Walkeer
Příspěvky: 746
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Walkeer » 11 years ago

pcwifi píše:ja bych tomu figl nerikal, spis tupost 8) nicmene ano, co bylo receno funguje, pokusne jsem zkusil na RB532 a ok. Ma smysl mit nekde vubec betu6 ? nejake znatelne vylepseni apod ?

PW

mluvi se o lepsi podpore vice procesoru, resp. da se to ocekavat jako nutna pordminka uspesne funkce pripravovaneho cloud routeru
0 x

ok2slc
Příspěvky: 151
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod ok2slc » 11 years ago

RB1000 K.O. resp. najel, ale bez ethernet interface pouze přes konzoli a při větším požadavku např. export vytuhl. Takže NEBRAT !
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

zadna krec, dyt je to beta, nikdo ti nic negarantuje. nekdy mam dojem, ze snad kazda verze je beta... :? zatim funguje a plati : co jede na to nesahej !

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))