❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
6.0 final
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Re: 6.0 final
Tenhle problém mi to dělá občas i na 6.1, ale zatím jsem to nijak výrazně neřešil.
0 x
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
na 6.4 to same, neresim, opetovne otevreni jiz OK, jen nezvyk a v prvnich chvilich ulek co se posralo, jakobych mel jen read prava 
0 x
-
ppp76
- Příspěvky: 3017
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
Dalibor Toman
- Příspěvky: 1246
- Registrován: 13 years ago
19marek19 píše:Ahoj, robil som upgrade z verzie 5.25 na 6.4. Vsetko bezi ok, len som si vsimol, ze pri vybere niektorych poloziek z menu (napr tools-Btest Server, ale su aj dalsie) cele okno, ktore sa otvori je zasednute a neaktivne, staci ale znovy vojst do toho isteho menu a uz je aktivne a da sa nastavovat. Co s tym? Je to ok?
v nejakym RCcku uz je to pry opravene
0 x
-
mpcz
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
Zdravím,
po delší odmlce tohoto vlákna mám prosím dotaz:
Potřebuji udělat scan na klientovi, který běží na RB133. Napadá někoho nějaký šikovný způsob, jak k tomu scanu přijít?
Ověřený způsob je přehrát verzi 6.x, ale s tím mám blbé zkušenosti, tak tak se mi podařilo vracet na 5.16, které je tam nyní. Nebo už je problém s upgrade na 6.x vyřešen? Chodí to někomu, třeba i na půl hodiny, než ten scan udělám?
Děkuji, mpcz, 11.dec.2017
po delší odmlce tohoto vlákna mám prosím dotaz:
Potřebuji udělat scan na klientovi, který běží na RB133. Napadá někoho nějaký šikovný způsob, jak k tomu scanu přijít?
Ověřený způsob je přehrát verzi 6.x, ale s tím mám blbé zkušenosti, tak tak se mi podařilo vracet na 5.16, které je tam nyní. Nebo už je problém s upgrade na 6.x vyřešen? Chodí to někomu, třeba i na půl hodiny, než ten scan udělám?
Děkuji, mpcz, 11.dec.2017
0 x